Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl magas elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl magas elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves lány vagyok, még nem volt barátom. Nem azért, mert nem lehetett volna, kb. napi szinten írnak rám, szólítanak le az utcán. Barátnõim szerint túl válogatós vagyok, mert tök rendes srácokat utasítok folyton vissza. Nekem viszont nem jön be, hogy FB-on ír, hogy 'szia, szép vagy, ismerkedünk?'. Nagyon sokat olvasok és félek, hogy a szerelmes hõsök társaságában már eltöltött idõm eredménye, hogy túl magasak az eszményeim és elvárásaim. Azt szeretném, hogy valaki úgy igaziból udvaroljon, hogy kézzel írt szerelmes levelet kapjak, meg rózsaszálat, meg ilyesmik. Tényleg nem illik erre várni?
2014. aug. 18. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj vissza az időbe, az 40 50 es évekbe
2014. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
magas vékony elvárásaid vannak?
2014. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Sok sikert. Viszlát ugyanitt 40 évesen...
2014. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
illik, csak közben megváltozott a világ és ez nem a te hibád
2014. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Akad még ezen a földkerekségen aki így udvarol, de manapság ennek tényleg nem járja. Inkább azért keresel ilyet, mert még nem állsz készen és inkább feltételeket szabsz, hogy ne is kelljen. De ez így van helyén, és nem kell elhamarkodott döntést hoznod, csak azért mert más már megtette. Pacsi 20/F
2014. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az 5-ös tényleg lehet mond valamit... Bár én speciel pont ilyen vagyok mint amit leírtál, a gond az, hogy kb 10 év különbség van köztünk és van már valakim 7 éve, legalább jó példaként szolgálhatok rá, hogy igenis vannak romantikus emberek még akiknek igenis fontos hogy a nő meghódításához dolgozni kell, és nem lehet ott abbahagyni ha már megszerezted. Viszont azt is le merem fogadni, hogy van olyan pasi a környékeden aki nyilvánvalóan szerelmes beléd, és romantikus is, viszont te nem veszed észre...
2014. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na végre egy lány akit meg is kell hódítani :) engem speciel pont az zavar, hogy több lánytól hallottam, hogy elkönyvelnek valakit lúzernek ha nem csattan el az első csók az első randin...meg volt olyan aki 1 órás beszélgetés után kijelentette 'én ilyen pasit akarok' holott nem is ismerkedési szándékkal kezdtünk beszélgetni...látod nem mindig találkozik kereslet és kínálat :) nem kell mindent elsietni :) nem azt mondom félévig húzódjon el a dolog...de ne 3 nap legyen az ismerkedési fázis, legalábbis én így gondolom :) másoknak mások az igényeik...
2014. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A baj csak az hogy a lányok jórésze hülyét kap ezektől a "nyálas" dolgoktól. Ne csodálkozz ha senki se meri csinálni.


A facebookos írogatas az viszont tényleg gáz.

18/F

2014. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) A magas vékony dolgot nem értem. Mármint, hogy olyan elvárásom lenne a sráccal kapcsolatban? Nincs ideálom, ha alacsony sráctól kapom meg azt, amire várok, azért már nem fogom elutasítani, mert nem magas és vékony :D

Valóban lehet, hogy nem állok készen egy kapcsolatra. igaz lehet, hogy emiatt generálom a "feltételeket".

Hát én nem könyvelek el senkit lúzernek, ha első randin nincs csók. Nem is engedném :D

2014. aug. 18. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, szép vagy, ismerkedünk?
2014. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!