Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne azt az energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne azt az energiát ismerkedésre szánni amit akkor nyerünk, mikor vki mellett kivirulunk?

Figyelt kérdés

Amikor összejövök vkivel kivirul elkezd magára adni, gyúrni es olyanok lesznek mint vmi mellüket verő gorillák, és ezzel az energiával párhuzamban magabiztosan vetik bele magukat a nőzésbe, ezzel engem ugródeszkának véve, aki visszahozta őket az "életbe".


Viszont amikor én virulok ki eegy szerelemtől, és lesz bennem élet, "pezsgés",én soha nem kezdek el pasizni mert nekem viszont a barátom kell:(

Ezt az energiát amit nyújt valaki, hogyan lehetne arra fordítani másokra, hogy találjak egy normálisat, amikor "erőm teljében" érzem magam es sugárzom a boldogságtól?

Gondolom nem csak a pasik képesek erre.

Mi az a nézőpont, amit én nem látok meg?



2023. márc. 22. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Adj időt magadnak,ne akarj pasi lenni,mert azt fogják mondani f...körhitás.
2023. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Alulvalasztasz. A csoro nyominger pasik a leg nagyravagyobbak. Megsajnalsz egyet,istapolld, es utana dobbant. A milliomks jopasikat celozd, proba szerencse alapon is csak a sikeres kiegyensulyozott jopasikra, szinteden felul levokre celozz.
2023. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kik fogják azt mondani? Az incelek? Csak mert ez egy általuk kitalált szó. Az ő véleményük meg senki épeszű embert nem érdekel.
2023. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én már eleve olyannal jövök össze, aki ad magára és én is olyan vagyok. Ha egymás mellett még jobban kivirulunk, azt az energiát egymásra fordítjuk mindketten, nem más pasikra/csajokra. És ez valahogy egyikünket se zavarja.

Tudom, uncsi vagyok, a párom is az🥴

2023. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azert gyurnak mert kell a vedelmezo szerep. Szerintem nincs baj azzal ha valaki edzeni kezd, jo hogy mar az egeszseges eletmod is gond.
2023. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen írták már nekem itt hogy eleve olyanokat kéne választanom akik "fent" vannak, magabiztosak és toppon.

De én egyikről sem gondoltam mikor megismertem, hogy "lent" van.

Egyikről azt hittem introvertált amúgy is, gondoltam legalább hűseges lesz, meg olyan nyugis volt aki elvan otthon mindig gondoltam legalább nem állandóan az a csavargós haverozós típus. De jó nekem, végre egy normális.

Ahogy összejöttünk, nekiállt edzeni önimádó lett, tetkot akart(ez is rosszul esik amúgy nekem, mert én eleve úgy választok, hogy nem tetszenek a tetkósak, erre mellettem jut eszükbe :()de a gyúrós önimádók sem tetszenek, de erre elkezdik hogy régen ők edzettek és elkezdenek megint, mikor direkt azért volt nekem tetsző mert nyugis nem tetkos es nem gyúrós majom. Erre az lesz:(

Aztán egy lépés, hogy nőznek is.


Eleinte én annyit látok bennük hogy nyugisan élnek, elvannak, nekem vonzók külsőre, okosak intelligensek, hű típusok, nem repkednek nőről nőkre, mert vagy régóta nincs, vagy érzelemmentes alkalmikban vegetál csak.

"Nem forr a vérük", nyugisak, megbizhatónak hatnak.

Aztán mellettem meg beléjük csap vmi dopping. Akkora "lendületet" kapnak, hogy teljesen elszállnak maguktól. És teljesen ki is fordulnak magukból, azt hiszik ők lettek vmi istenkirály.:(

2023. márc. 22. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem mire gondolsz, ezek ilyen "társasági" emberek, akik mindenkitől szívogatnak egy kis energiát cserébe meg nem adnak semmit.

Nem kell hasonulni az ilyenekhez, én azt szeretném amúgy is a párommal, hogy ha egymásra találtunk együtt viruljunk ki, egy kört zárjunk le, és ne vigyük onnan ki az energiánkat.

2023. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

En azt tapasztalom hogy amelyik pasi boldog egy nőtől, örömében vigyorog, és ezzel a lendülettel elkezd más nőkre vigyorogni.

Csak olyanoknál tapasztalom azt hogy a kapcsolatban tartják az energiát, akik nem kaptak ilyen érzelmi doppingot tőlem. De azok meg rám sem vigyorognak..azok is mást fognak keresni.

2023. márc. 22. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a sok baromságot. Nem csoda, ha a pasik melletted egyszerűen elkezdenek más nőt keresni.
2023. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!