Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaja mellett velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaja mellett velem flörtöl egy férfi azt, hogyan értékelnétek?

Figyelt kérdés

Szemezünk, nagy összenézések. Elmosolyodom, akkor jön mellém. Nézeget, ha nem figyelek oda.


Szereti ez a férfi egyáltalán a barátnőjét? Egy hónapja van vele kb. Vagy csak összejött vele, hogy legyen valaki?


De nem tudom, ha nekem lenne egy fullos pasim, én tuti nem néznék másik férfit, pláne nem flört szintjén.


Mi a véleményetek a témáról?



2022. júl. 16. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a francba. Nem vagyok ennyire gerinctelen.
2022. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem is barátnője... lehet barátság extrákkal...
2022. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ja, kerüld az ilyeneket.
2022. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem én vagyok a csaja, akkor nekem mindegy. Tőlem flörtölhet veled😂
2022. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt vonnám le , hogy téged egy foglalt pasi érdekel miközben 1001 körbe rajong.. mindog a foglalt fsz ami édes.. uncsi!
2022. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is számtalan ilyen van.

Buliban pl a csajjal csókolózik közben meg nyitott szemmel méz engem "vizualizál oda".

Vagy másik, fogja a csaj kezét, amíg az beszélget, engem bámul.

Vagy valami csajjal van valaki, erre odajön hozzám engem fűzni.


Ilyenkor vegyes érzéseim vannak.

Egyik, hogy örülök annak hogy nem az én pasim. Másik, azért tetszik az hogy tőlem van hanyatt esve éppen. Harmadik, valahol van vmi kémia is bennem, de irtó megalázó lenne nekem ugyanakkor ilyennel lefeküdni.

Ha egy pasi legalább minimum letagadja a bnőjét az már a jobbik eset.

De így hogy konkrétan nő mellett akarnak "hódítani", ezzel engem arra "kényszerítve" hogy fogadjam el kapásból hogy csak 2.lehetek, hát rám nézve is lenéző, degradáló az egész.


De hányszor járok én is így hogy akivel járok, mással szemez flörtöl. Azokon a nőkön csak örömet látok hogy simán el tudnák szedni a páromat ha akarnák es csak rajtuk múlik hogy nem kezdenek nyomulni hanem megállnak ennyinél:(

2022. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*néz
2022. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért kéne nekem azt értékelni, hogy veled ki flörtöl?
2022. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés te meleg férfi vagy norm nő vagy?
2022. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nekem azért furcsa kicsit ez a dolog, mert minek jött vele össze, ha nekem elég csak szépen ránézni vagy rámosolyogni és egyből jön utánam, mint egy öleb. Nem értem, akkor miért nem engem választott, amikor volt rá lehetősége?
2022. júl. 17. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!