Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok.?

Figyelt kérdés
Sziasztok röviden a sztori fél éve vagyunk együtt. 4 hónapja együtt is lakunk. Az elején kicsit nehezen ment a szexualitás. Beszéltünk róla javult ha szex nincs kézzel kenyesztet. Nagyon szeretem a Barátnőm és nagyon kívánom is. Szexnel igazából az volt a baj hogy mindent elő térben helyez majd utána már fáradt. Sorozat, játék majd utána és ekkor már fáradt szokott lenni. ( Ez még a beszélgetésünk elején volt.) Napok óta nem jön át hozzám a munkahelyerol pedig eddig mindig szokott jönni. Ma volt kozmetikusnal is gyantáztatni fura mód sminket is kapott. Ma be nyögte hogy neki nagyon fáj a hasa alatt. Rendben van megertem de akkor miért nem pihen? Miért megy el inkább baratnokkel vasarolgatni? És hát így szex off... Szerinte most fog megjonni pedig 1-1.5hete volt meg neki. Bocsánat kicsit alpári ahogy így nyersen le írom. De én tényleg szeretem kívánom és mindent megadnek neki. De úgy érzem hogy ő engem nem kíván. És ez egy kicsit rosszul esik. Igyekszem a kedveben járni de úgy érzem kicsit rombol. De ettől függetlenül nincsenek kétségeim h szeret e. 26F 24N

2023. márc. 23. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kifogás a megjövetel. 1,5 hét különbséggel nem jön meg. Szerintem más férfi lehet a dologban, akihez szexuálisan vonzódik és miatta rakatott új sminket.
2023. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért is volt fura mert én egyszer láttam sminelve. Akkor is nehezen sminkelte ki magát.
2023. márc. 23. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez olyan, mintha nem a csajod lenne, hanem a guminőd, amit előveszel, ha áll a f.od. Nem is érdekel, ha nem akarja, ha nincs kedve, ha fáradt, ha nem kíván, akkor is minimum kézzel fejjen le.

Aztán csodálkozol, hogy elment a kedve az egésztől? Az lenne a csoda, ha a nyáron még veled van.

2023. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Rohadtul nem így van. Igen kívánom ot és ha kozeledek felé ő ha vissza utasit rosszul esik. Mi ebben a baj? Megvan neki nem bsztatom megkerdem van e kedve hozzá ha nincs semmi probléma. Ha fáj neki akkor sincs. Csak számomra nem normális ha többször fáj neki. Illetve a kis fejembe sem fér bele az ha valaki rosszul van miért nem pihen?
2023. márc. 23. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Más pasija van melletted, aki miatt fáj neki máshol...
2023. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez egyre rosszabb.

Szerinted az javulás, ha nincs kedve, akkor is csinálja kézzel. Az elég komoly gond, hogy ha neked rosszul esik, ha nincs szex, főleg, ha ki is mutatod. Még szép, hogy nem bactatod, ha megvan neki. Gondolom, ideges lennél cseppet, ha nem jönne meg ...

Valóban nem normális, ha fáj neki, pláne, ha többször is. Viszont egyértelműen megmagyarázza, hogy miért nem akar veled szexelni.

2023. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Vásárolgatni? Hagyján, az semmi a kötelező tesiórához, munkához képest, mikor menstruálunk. 🤷🏻‍♀️


Itt szerintem az van, hogy alacsony a te vagy mindkettőtök szexuális kultúrája, így nincs rendesen felizgulva.

2023. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utolsó, ahogy ír a kérdező, elképzelhetetlen, hogy érdekli a lány. Persze, hogy nincs kedve, ha kötelesség/kellemetlen/élvezhetetlen a szex.
2023. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak kifogások.Ha én szeretem a férfit átmegyek hozzá még akkor is,ha nem lesz szex.A sminkelés is eléggé gyanús.Lehet másik csávó tetszik neki.
2023. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mit gondolok, fájdalmasan halott ügynek hangzik a paragrafus végére.
2023. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!