Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy rengeteg 45-55 körüli perverz figura nehezíti az ismerkedést, mert úgy nyomulnak a nőkre mintha csak 20 évesen a diszkóban lennének?

Figyelt kérdés

Szóval én 25-29 között vagyok.

Tetszenek a 20-25 éves nők és nagyon sokszor veszem észre azt, hogy rengeteg 45-55 körüli fazon van a környékemen vagy társaságokban, helyeken, bárhol, ahol gátlástalanul nyomulnak és udvarolnak sokszor még a 18-20 között lányoknak is.

Annyira agresszívak, határozottak, nyomulósak nincs veszítenivalójuk, hogy néha még félek is, hogy ilyenkor akár még konfliktus vagy verekedés is kialakulhat. Egyszer elküldtem egy ilyet a halál tökére és megmondtam neki, hogy 45 évesen mégis mi a ló_farkat akar egy 19 éves lánytól és az lett a vége, hogy én ne zaklassam, feljelent, rámhívja a rendőrséget, megölet, meg kb így (szinte egymás után) mindent bedobott. Aztán bedobta azt, hogy minden ilyen kis csajnak akinek udvarol elkezdett olyanokat terjeszteni, hogy én elmebeteg vagyok nagyon veszélyes és az ilyeneket el kell kerülni.


Közben abszolút semmi baj nincs velem. Egyetemet végeztem, sportos vagyok, egészségesen élek, sosem vagyok büdös, tiszta vagyok, ápolt, igényes. Még a cipőimet is mosom.


Nem tudom, hogy mit írhatnék még emellé, elképesztően elszemtelenedtek az ilyen alakok és én már nem tudom mit lehet tenni ellenük. Ha ott van egy ilyen, a lány, meg én, és a lány nem éppen velem van, akkor konfliktus nélkül nem lehet a lányhoz hozzászólni.


Ha a lány velem van akkor természetesen arrébbmegyünk és ott hagyjuk a majmot de egyszer előfordult egy olyan is, hogy utánamjött a barátnőmmel egy ilyen és verekedni akart velem.


Nekem a tököm kivan ezzel. egy 55 éves férfi miért nem a nagymamikat nézegeti az orvosi váróteremben? És nem érdekel, hogy ki 55-ös meg 45-ös.


Én 25 vagyok és felőlem az összes ilyen vén g.ci elmehet a p.csába.

Hagyjátok békén a fiatal csajokat és a saját korcsoportotokkal próbálkozzatok meg a leharcolt útszéli prostikkal.


2023. márc. 24. 21:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen vén g.ecik nem ijedősek,a nagy részük tudja,hogy kell udvarolni.A férjem 45 éves,és rá nyomulnak a fiatal lányok,mert jol néz ki,határozott,van kisugárzása.Ismerek nem egy 40 50es pasit,aki után bomlanak a nők.
2023. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Te, ezzel nincs baj, nagyon örülök neki, itt azzal van a baj, hogy ha ott van a 20 éves lány, ott van a pl 45 éves vén figura, meg ott vagyok én 25 évesen, akkor ha hozzá merek szólni a lányhoz még akkor is ha a közöttünk csak 5 közöttük meg 25 év van, nagy eséllyel kaphatok egy pofont, beszólást, leugatást, vagy lejáratást vagy akár még feljelentést is.


Ez meg nem emberi és nem korrekt, nekem meg nem ér annyit egy random nő, hogy valami balhéba keveredjek.

2023. márc. 24. 22:06
 3/49 anonim ***** válasza:
73%

#1

Nekem olyan munkám van, ahol emberekkel foglalkozom, mellette elég társas életem van, de én egy olyat sem tudok mondani, hogy a vén herékre annyira mennének a fiatal lányok, ne hülyítsük már egymást :D

Öreg hímribik, akik minden lánnyal használtatnák magukat a legkevésbé kelendőek.

2023. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt nem vettem még észre, de ha te mondod. Talán azért sietnek meg rámenősek, mert kevés idejük van, nem annyi mint egy húszévesnek, nem?
2023. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom milyen helyeken ismerkedsz,de próbálj ki jobb környéket.Tehát téged 25 évesen feljelentenek,a 45 évest meg nem?Kicsit fura.
2023. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pont azért nyomul sok középkorú, mert nem nagyon kellenek senkinek (tisztelet a kivételnek), emiatt éreznek késztetést fiatal vonzó lányok hajkurászására. Ezzel próbálnak önigazolást szerezni arra vonatkozóan, hogy ők igenis jó partik mèg.
2023. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó vagyok, egyébként nem is egy ilyet ismerek 😒
2023. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Hát el tudok mondani két példát. Az egyik az amikor ismerősöm nyaralójában nyaraltam ami egy kis borvidéki faluban van. Ott megismerkedtem egy két helyi lánnyal akik szintén ott nyaraltak.

Nagyon hamar "előjött" a helyi zenész társulat akik kerek perec megmondták, hogy én ott ne intézkedjek meg takarodjak el, és az egyik 45 éves zenésznek kapaszkodj meg 19 éves barátnője volt. Bárhol megjelentem ahol ezek ott voltak nagyon hamar el lettem onnan utálva és az lett a vége, hogy bár nekünk van ott nyaralónk, kb a szomszéd városkába jártam fel ismerkedni barátkozni, hogy ezt a mérgező közeget elkerüljem, végül vissza se mentem oda szívesen.


Egy normális kiegyensúlyozott helyzetben tök jól fel tudtam volna magam építeni, megismerkedtem volna a korosztályommal, és egy szép tiszavidéki nyári szerelem lett volna az egészből.


Egy ilyen elvetemült helyzetben meg ott van egy 45-55 évesekből álló kivénhedt vállalhatatlan banda akik szinte pedohálózatként fűzik körbe a környékbeli csajokat. én meg úgy el voltam nyomva mint a csikk.


Mondok egy másikat egy vidéki városban volt egy ilyen ismerkedős csoport én kitettem a csoportba egy két sportolós videot meg egy bemutatkozást és rendbre ilyen 40-50 éves formák oltogattak be, hogy én mit akarok meg kicsit még gyúrni kéne meg minden és amikor meg is védtem magam szavakban kitiltottak a helyi városka népszerű csoportjából és még meg is lett mondva, hogy jobban teszem ha nem akarok bajt, ha el is költözöm.


Igen köszönöm megvan az oka, hogy kiírtam a kérdést. nem jók a tapasztalatok és nagyon eltorzult helyzetek vannak és épp ezért volt ez a kérdésem, hogy más is tapasztalt-e ilyet.


Ugyanis általában nagyon nem az én korosztályom köt belém. És nagyon nem a lányok korosztálya foglalkozik az adott lányokkal.

2023. márc. 24. 22:16
 9/49 A kérdező kommentje:

4/ ha kevés ideje van azért "siet" akkor

1: siessen a 65 éves mamikkal nekik is kevés idejük van.

2: 80 évesen is kevés ideje lesz, akkor is majd "siet" és ezért kell neki a 20 éves lány, vagy mi? Az ilyenek miért nem takarodnak inkább a bánatba? nem értem.

2023. márc. 24. 22:19
 10/49 anonim ***** válasza:
30%
Én is elég sok embert ismerek,és vannak 40 feletti férfiak,akik nem igazán nevezhetők vén hímribiknek,és bizony kapnak 25-től felfele nőket.És normálisak,nem néznek ki rosszul,lehet velük beszélni,és dugni is tudnak.Ugyanugy én is kaphatnék huszon éves fiúkákat,ha kellenének.Sok ismerősömnek 15-20 évvel idősebb férje van.
2023. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!