Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embereknek nagy öröm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek nagy öröm, ha rámondhatják valakire, hogy incel?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is azt figyeltem meg, hogy elég sok rosszindulatot és lenézést talál, aki férfiként társkeresési problémákról ír. Vannak persze teljesen hülyeségek is, mikor azt kérdezik mennyi pénz kéne xy nőhöz vagy 180 cm alatt nem lehet barátnőt találni, de sokszor olyan könnyen és bármiféle együttérzés nélkül mondják rá valakire, hogy incel. Igazából nem másnak a dolga megoldani valaki elakadását az életben, de az sem jó, hogy mindig éreztessék az illetővel, hogy kevesebbet ér. Sokszor nem is csak a saját hibája, hogy így alakult az élete.

2023. márc. 27. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10

Miért? Lehet, hogy nem itt éli az életét, csak tudja, hogy van egy Gyakorikérdések.hu nevű oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni. Valószínűleg tanácsokra meg a hasonló cipőben járó emberek tapasztalataira vár, nem arra, hogy random elküldjék az anyjába.

2023. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
#10 Akkor a normális nők se kérnek ugye? Aki meg igen, azt nyugodtan hívhatom feminácinak, akinek semmi nem jó, ezért nincs párkapcsolata.
2023. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem öröm, inkább szomorú, hogy ezek a mocskok tönkretették ezt a kategóriát. Csak szaladj végig 1 oldalon, hogy hány ilyen incel kérdés van. És minden nap és folyamatosan írják ki ugyan azokat a f_szságokat. Ez vezet oda, hogy ha véletlen idetéved valaki egy valódi problémával akkor sokaktól csípőből jön már az oltás.
2023. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel incelnek lenni az emberiség legalját súrolja, nem szívesen neveznék így senkit. Aki pedig felvállaltan az, meg is érdemli a kritikát.
2023. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13

De ez vicc nélkül rettenetes... Az ember sem férfiként, sem nőként nem tud feltenni egy normális kérdést, mert vagy hivatalból ugranak, hogy "hülye incel" vagy szétrollkodják az egészet.

Komolyan az az érzésem, hogy az incelek a végsőkig radikalizálták a Gyakoris felhasználókat, és mára ott tartunk, hogy vagy mindenért a férfiak, vagy mindenért a nők a hibásak, és ha valaki köztes véleményt fogalmaz meg, az mindkét csoporttól elkezdi kapni a savazást.

2023. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#10

Szerintem is sok embernek erőt adhat az, ha látja, hogy nem csak egyedül ő küzd egy adott problémával és mások leírják jóindulatúan a tapasztalataikat, ahogy sikerült túllépniük az adott helyzeten. Férfiként alapból nehéz megnyílni és ilyesmit felvállalni, hogy nehezebben megy az ismerkedés, mert társaságban általában mindenki csak a pozitív kimenetelű sztorikat meséli el, így az az illúzió alakul ki, hogy mindenki másnak könnyen megy.

Itt egy anonim fórumon azért könnyebb leírni nagyvonalakban és ha megoldás nem is születik, de egy+két gondolat megfogalmazódhat benne, ami segíthet. Valahol meg kéne látni az embert a másikban és nem egyből leírni.

2023. márc. 28. 10:24
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Senkinek nem ad erot ha azt lassa hofy olyan nyomik mint o meg vannak...
2023. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Neken biztos nem, utálom ezt az incel kifejezést, amit kreáltak néhány éve. Nem szeretem azt, ha valaki örökösejn ajnáltatja magát, de nem címkézem fel őket.
2023. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem is szoktam mást leincelezni, mert ma már annyira máshogy használja mindenki a definíciókat...
2023. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!