Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyet hogy lehet feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyet hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Hétfőn ért egy nagy trauma. Engem hulyitett sokáig egy vonzó egyedülálló 40 éves nő.


Nem volt közöttünk se szex se semmi. De január óta több mint 1 milliót adtam neki januárban 400 ezret februárban 200 ezret márciusban 300 ezrer. Plussz mindig én fizettem a kaját mindent mozit.


És csomó értékes dolgom nála maradt


Kb 2 hete mert előtte mindig azt csináltuk hónapokon át hogy kora délután megbeszéltük hol találkozunk és egész délutánt együtt töltöttük.

1 hete kb semmire nem reagált.

Megyek hétfőn hozzá erre szexin kioltoze pont előttem megy fel egy csávóval este nő saját lakásába. Biztos nem esti mesét hordani. És velem sosem szexelt. Miközben szűz vagyok és több millió forintot aldoztam rá vagyis kicsalt belőlem


És most O fenyegetőzik hogy feljelent zaklatasért ha visszakerem a holmijaimat. Nagy értékű tv, mobilom, kamera, ékszerek maradtak nála. Plussz lehúzott pénzzel és pun..cit sem adott nekem

.


Ongyilkossagon dolgozom mert ezt nem tudom feldolgozni és mégse erdemeltem. Nagyon szerettem ezt a nőt. Tavaly ősz óta vagyunk együtt de sosem volt közöttünk szex, és igen én voltam a hülye. Hogy vártam és adtam neki. O meg kihasznált jkgy ingyen pénzhez jutott. Ez a hétfői nap nagyon betett nekem..


2023. márc. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
90%
Hogy maradhat nála a mobilod? Azt mindenki magánál tartja. Csak a mobilod miatt feljelenthetnéd lopásért. Kamerát amúgy ki használ még manapság? Mi vagy te operatőr? Fura egy kérdés.
2023. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
97%

Te vagy az Lükike, akinek írtam, hogy penzileg lehuz a nő és nem hallgattal rám meg másokra se?


Nagyon sajnálom mindenképp, de magadnak csináltad, próbálj tullepni rajta, ha nem megy egyedül, akkor pszichológus segíthet. Foglald le magad, magadra koncentrálj, fejleszd a hianyossagaid, hogy megegyszer ilyen ne forduljon elő.

2023. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
87%

Azért ne legyél öngyilkos. Palinak nézett. De miért halmoztad el nagyértékű dolgokkal? Az a nő egy aranyásó semmi több. Ráadásul még meg sem dug.tad! Ezek miatt lesztek nő gyűlölők alias incelek.

Én véleményem: elég nagy madár vagy ha valóban így történt.

2023. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Igen

Mert szerelmes voltam S nőbe nagyon. És akkor hétfőn egy sráccal megy fel a lakásába szexin öltözve a nő. Az én nyaklancomst hordta amit tőlem kapott és gyűjtöttem rá szülinapjára. És egy puszit nem adott nekem soha, se ölelést, se csokot, se szexet. És egy csomó penzze lehúzott annak ellenére hogy nem vagyok milliós. És más srácokkal szexel. Annyira osszeroppantam hogy hétfőn a Dunaba akartam éjszaka ugrani. Nagyon sírtam. És nyugtatokon kell élnem.barataim nincsenek.

2023. márc. 29. 21:10
 5/69 anonim ***** válasza:
95%
Csak mert hülye vagy, és ráköltöd a pénzed, nem kell szexelnie veled.
2023. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Mobil, tv, kamaera mert még tavaly ősszel vettem neki egy rejtett kamerát vagyis magamnak se odadatam neki hogy mert tavaly állítólag loptak nála. Mindegy. Egy csomó dolgom nála maradt. És neki áll feljebb
2023. márc. 29. 21:12
 7/69 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudom feldolgozni hogy nincs kedvem már élni sem.
2023. márc. 29. 21:13
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
De a mobil miatt miért nem jelented fel? Simán tudod bizonyítani, hogy a tiéd.
2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
96%

Te vagy az akkor Lüki.

Tényleg sajnálom, de te tehetsz róla, legyen ez tanulság, hogy olyan nővel nem kezdesz ki, aki másokkal fekszik le és a pénzedre hajt. Pszichológus ajánlatos, vagy szülő, rokonnak kibeszélni magad és az, hogy lefoglalod magad, új hobbi, sport, ilyesmik.

2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye voltál ha ez igaz. De ettől még nem kell öngyilkosnak lenni, fogd föl tanuló pénznek. Kissé drága lecke volt, de biztos vagyok benne hogy ezek utan egy embernek se fogsz egy filler kölcsönt se adni, és egy nőnek se veszel semmi drágát, max ha már évek óta együtt vagytok (normális kapcsokatban, tehat van minden, még szex is)
2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!