Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz FIUK? A kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz FIUK? A kérdés tul rövid.

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a fiuk kuki mérete egyenlő a tenyértől az középsőujj végéig való mérettel?


L


2010. okt. 7. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát nekem nagyon nem igaz:D

nincs akkora kezem:D

2010. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A mérete nem is konstans. Ha sokáig tart az erekció, centiméterekkel is meghosszabbodik, míg azt még sosem figyeltem meg, hogy szex előtt/közben nőne a kezem. Szóval nem értem a feltételezést.

Amúgy meg nem minden ember testarányai egyformák. Lehet, hogy mondjuk az emberek nagyrészére igaz, hogy az alapméretével egyenlő ez-meg-az a testhossza, de abból, hogy kinek mekkora a keze még nem derül ki, hogy mekkora botja van.

2010. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat XD
2010. okt. 7. 20:46
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem, a farkam olyan 5-6 centivel rövidebb.

21f

2010. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem kb ugyanakkora, de a testalkatom arányos. De gondolj bele az ázsiai emberek péniszméretébe... Mennyire apró kezüknek kéne lenni, mivel ott az átlag 6 cm.?
2010. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igaz:)
2010. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor nem lennének 5 centis meg 30 centis brék. Pedig vannak.
2010. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Niggereknek micsoda középső ujjuk lehet már...
2010. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!