Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezt tenniük egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt tenniük egyes pasiknak hogy csak úgy felszívódnak?

Figyelt kérdés
Jól elvoltunk legalábbis én azt hittem,de rá kellett jönnöm,hogy ő igencsak kihasznált engem,egyik nap még nála voltam,másnap meg már furán viselkedett alig írt,1 hét múlva meg már el sem olvasta az üzenetemet.Ez 3 hete volt,próbáltam nem törődni vele,de egyre inkább hiányzik,legszivesebben írnék neki,de úgy gondolom nyilván nem kíváncsi rám,minek írjak akkor.Augisztusban ismerkedtünk meg szinte napi szinten beszéltünk és minden héten találkoztunk.Miért nem lehet mondani ha nem akarja folytatni?Ez így annyira nem oké.
2023. márc. 30. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem lehet, hogy ő is ugyanarra várt, hogy hátha te írsz majd?

Tudod..kettőn áll a vásár.


Utoljára amit írtál egyáltalán nem is reagált semmit?

2023. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mert gyáva!

Azért nem olvassa mert nem akar beszélni veled.

Gondolom ment értesítés neki bár a messenger pl szokott szarakodni.

De akinek hiányzol vagy akar valamit az keres.

2023. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak el sem olvasta a legutóbbi üzenetemet,úgyhogy kétlem arra vár hogy én írjak.
2023. márc. 30. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Fél
2023. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És mitől fél?

Ha le akarja zárni,zárjuk le normálisan nem fogok könyörögni legyen velem ha nem akar.

2023. márc. 30. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyáva!

Neki ez már le van zárva.

Elég görény dolog de ez az igazság.

2023. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyáva, csak olyan gyorsan jön a következő, hogy nem dobja ki az idejét magyarázkodásra. Ha meg épp nem lesz kapás, bármikor előkaphat téged, hisz nem szakítottatok.
2023. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Megdugott mert arra jó voltál, aztán tesz rád. Ez nem gyávaság, ennyit tudsz nyujtani, élt vele, értéked az nulla. De gondolom nagyon jó pasi volt legalább.
2023. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!