Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így van értelme ismerkednünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme ismerkednünk, lehet ebből bármi is?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal az interneten de nem egy nyelvet beszélünk és nagyon messze él.

Sokat beszélgetünk, videóhívásozunk bár alig értjük néha egymást.😄

Én alig beszélek angolul amit nem értek azt fordítóval lefordítom, ő pedig elkezdett magyarul tanulni, hogy találkozhassunk a közeljövőben.

Tudom butaság valaki szerint így ismerkedni de nagyon oda vagyok érte, egy esélyt adnék neki hátha, ha mégsem működne akkor pedig elengednénk egymást.

Akiknek beszéltem erről szerintük max szex lehet ebből mivel beszélgetni nem tudnánk és hamar erre terelődne a dolog. Hát remélem nem csak ez lenne belőle.

Megéri ismerkedni így?

Én is elkezdtem azért angolul tanulni, hogy könnyebben megértsük egymást, mind a ketten szeretnénk ha működne de ennek biztos idő kellene.

Ne nézzetek hülyének kérlek 😂tudom, hogy könnyebb lenne olyannal ismerkedni aki a közelemben él és érti a mit mondok de valami megfogott nagyon benne.



2023. márc. 31. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Legalább annyi haszna lesz, hogy angolul valamilyen szinten tudni fogsz (de ne is hagyd abba tanulni a nyelvet).

A többit nem tudom, mert nem látok a jövőbe, rajtatok múlik.

Bár nagyon korai még álmodozni, tervezni, még nem is taliztatok.

Ne ringasd magad illúziókba, csak élvezd ami van.

2023. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1

Nem nem gondolok bele semmit pont azért mert még nem találkoztunk.

De most jól érzem magam ha vele beszélek és ha igazából nem is lenne több akkor is legalább volt pár jó beszélgetésem és még angolul is elkezdtem tanulni. 🙂

2023. márc. 31. 08:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen messze van? Az se mindegy.

Én párommal voltam így. Ő osztrák Én meg nem tudtam németül. Mégis valahogy elboldogultunk🙈.

Már tudok németül, kinn is élek (nem vele egyenlőre, de közelebb vagyunk).

2023. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3

Olaszban él most de egyébként thai.

Tehát azért messze, a nyáron szeretnénk találkozni ő jönne valahogy remélem mi is elboldogulunk majd. 🙂

2023. márc. 31. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem simán lehet belőle bármi :)

Mondom úgy, hogy én is beszélgetek egy thai pasival, sőt még néha próbálok is az ő nyelvén írni. (fordítóval) De teljesen lehetetlen nyelv :D

Én tudok angolul, ő nem. Szóval jókat beszélgetünk :D

Drukkolok nektek :)

2023. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
És ugyan mi lehet belőle? Eljön, szexeltek, te is elmész hozzá, szexeltek, aztán rájöttök, hogy közös nyelv híján plusz ilyen távolságból nem lehet fenntartani egy kapcsolatot. Olaszországból nem fog ide költözni, te meg nem fogsz tudni oda költözni, mivel nem beszélsz semmilyen nyelven, elhelyezkedni nem tudsz. Ha belefér az életedbe egy pár hónap távkapcsolat, akkor hajrá, de ennél többre ne számíts.
2023. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Ő nem marad olaszban örökké és én bár nem azonnal de megfogok tanulni angolul.

Szerintem találkozok vele és aztán meglátjuk, hogyan alakul.

2023. márc. 31. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Drukkolok nektek, de tartsd azt is szem előtt, hogy te EU állampolgár vagy. Ha a 2.randin megkéri a kezed, kezdj gyanakodni.
2023. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire el vagy bizonytalanodva, akkor nincs értelme tovább ismerkedni vele.
2023. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ölnék egy ilyen lehetőségért. Másnak is bejött már.
2023. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!