Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így ismerkedni, vagy teljesen értelmetlen?

Figyelt kérdés

Tudom szokás mondani, hogyha beleszeretünk valakibe elmúlik, ezzel egyetértek, esetek többségében velem is így volt, viszont volt egy kapcsolatam, amibe egy nagyon hasonló lánnyal voltam, támogatott mindenben, de annak vége szakadt. Aztán persze utána még párszor megszerettem valakit, volt is kapcsolat, de mindnek vége szakadt.

Nemrégiben (tavaly) pedig megismertem egy lányt, akit megismerve durvább érzéseim támadtak mint az első nagy szerelembe, pedig már nagyon partnert se kerestem, csak barátkozni akartam, de ez lett, viszont ő nem akar tőlem semmit, néha egyenesen jobban fáj mint egy szakítás, talán értelmét se látom nélküle folytatni az életet, próbáltam ismerkedni más lányokkal is, nagyjából az összes ismerősömmel megbeszéltem ezt a helyzetet, sőt, még magával a csajjal is, de még a legjobb barátnőjével is, de nem tudom, elég magányos vagyok így, hiába beszélek bárkivel is, egyszerűen nem értem ezt a helyzetet, vagy hogy így egyáltalán találhatok valakit aki elfelejtteti velem? Vagy teljesen értelmetlen mert ilyet úgyse fogok találni akivel egyébként így ki tudnék jönni?


2022. máj. 18. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Szépen lassan mondj le róla és fogd fel, hogy nincs közös jövőtök!
2022. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó szakembert. Mi a távolból sajnos csak ezt tudjuk neked tanácsolni. Eléggé hektikusan alakulnak ki az érzéseid és tele vagy szorongásokkal, bizonytalanságokkal.
2022. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!