Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem hogy bejon a tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem hogy bejon a tanárom . Nagyon nagyon furcsa előtte sose éreztem ilyesmit . Esélytelennek gondolom mert sokkal idősebb nalam és hat nekem egyébként van egy komoly parkapcsolatom egy velem egy idős fiúval . Baromira furának érzem ezt.?

Figyelt kérdés
…az egészet . Nem szoktak az eseteim lenni az ennyi idősek ráadásul van barátom és annyira furcsa hogy mégis sokszor az eszemben van ez az egész. Mintha nem tudnám kiütni a fejemből ezt az irreális gondolatot . És mivel gyakorlatilag esélytelen mert kezdeményezni biztos hogy nem mernek meghat nyilván hülyeség lenne szeretném ha valahogy elmúlna ez az egész furcsa gondolat. Valaki valami ötlet ?
2023. márc. 31. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég tipikus felállás, a nők hajlamosak vonzódni tekintélyszemélyekhez. Egyetemi tanárokhoz meg főleg. Nem kell tenned semmit. Tetszik, ennyi. Tudatosítsd magadban, meg azt is, hogy van párod.
2023. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 15 éves fiú koromban voltam szerelmes a 40 éves tanárnőmbe, de egyetemista koromban 20-22 évesen is volt olyan 10-20 évvel idősebb tanárnőm, aki tetszett. Szóval ez nem csak a nőkre lehet jellemző.


Soha nem volt még az életedben plátói szerelmed kérdező? Hogy szerelmes voltál valakibe, de az nem viszonozta, meg jó eséllyel nem is tudott róla.

2023. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a pároddal, lehet valami hiányzik a kapcsolatból és rajta vezeted le.
2023. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy nem biszex vagy meleg a tanárnénid.. így jobb ha elfelejted.
2023. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicseszett szexi 60+ -os tanár bacsim van :(( én meg vagyok 19://
2023. márc. 31. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd elmulik.
2023. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!