Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én exeim szokták ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én exeim szokták ezt csinálni? Ez miért jó nekik vagy mi az értelme?

Figyelt kérdés

Azt már észrevettem, hogyha vége egy kapcsolatomnak utánna az ex-em elkezdi pár hét múlva teli spamelni az összes közösségi oldalát képekkel, sztorikkal. Ezt soha nem értettem, hogy miért jó. De tényleg ilyen lényegtelen kis hülyeségeket is képesek kitenni amire a világon senki sem kíváncsi.

Most ezt azért csinálják, hogy felfigyeljenek rá az ismerősei, azok közül is inkább az olyanok akikkel össze tudna jönni? Így akarja tudtára adni az embereknek, hogy “hello élek itt vagyok újra szingli gyertek.” Vagy azért, hogy engem próbáljanak vele frusztrálni, hogy nélkülem is megvannak és milyen jó?

Nem szoktam vele foglalkozni, ilyenkor mindig tiltom/törlöm őket mert már nem vagyok rájuk kíváncsi. Csak nem értem tényleg ez miért jó nekik. Azért amiket felsorolhattam vagy lehet más oka is?


2023. ápr. 1. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha az ember kilép egy számára rossz kapcsolatból akkor felszabadul. Nincs ezzel semmi baj.
2023. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Fellélegeznek miután megszabadultak tőled.
2023. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne nezegesd az exed.
2023. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy rossz volt? A legtöbb úgy ér véget nálam, hogy szépen nyugodtan megbeszéljük a dolgot. Nem pedig ajtót csapkodva kiabálva. Az szakítás indoka is olyasmi szokott lenni, hogy egy idő után nem ugyan úgy gondoljuk/tervezzük a dolgokat és így jobbnak találjuk befejezni mert értelme nem lenne a továbbiakban.

Bár tudom mindenki magából indul ki, ezért sajnálom, ha neked ilyenekben van részed.

2023. ápr. 1. 10:50
 5/14 A kérdező kommentje:

Látom nagyon elkaptátok a dolgot. :D

Nem nézegetem, szimplán nem az az első dolgom, hogy szakítás után törlöm őket.

2023. ápr. 1. 10:51
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell törölni, csak kikövetni, hogy ne idegesítsd magad.
2023. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak több ideje van
2023. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindkettő miatt, amit írtál, plusz magukat is így próbálják nyugtatni.
2023. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Vagy csak éli az életét.
2023. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk az se semmi, hogy te meg azon kattogsz, miket posztolnak az exeid. Nem azért, de a saját oldalára mindenki azt tesz ki, amit akar, és akkor, amikor kedve van hozzá. Nem mindegy, miért posztolnak?
2023. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!