Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfit meg akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit meg akarok lepni ajándékkal,jelenleg nem beszélünk sajnos. Akkor ha szereti az autoját,ami Alfa Romeo ha olyan ajándékot veszek neki hathat rá? Valami olyat szeretnék neki adni amiből tudja figyeltem rá,és ami esetleg hat rá.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván pozítivan értettem hogy hathat e rá!"


Amikor elmagyarázták miért nem lesz pozitív, akkor az volt a baj. Amikor rádhagyták, akkor meg az?:D

2023. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfit" nem akarok meglepni ajándékkal. Ha senkim? Mi ez a butaság már... 🤦

Egyébként az autójával kapcsolatban még a férjemet sem lepem meg semmivel. Mégis mi lenne az? Nem is értem ezt a picsogó lábtörlősködő kérdést.

Ja de mégis. Nem nő írta hanem egy incel :D

2023. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jelenleg nem is beszéltek,így csak el fogod ijeszteni...Szerintem ez olyan beteg dolognak hat.
2023. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező minek tettél fel kérdést ha nem vagy képes elviselni a számodra negatív válaszokat és már eldontotted, hogy megleped? Vedd meg nyugodtan, megfektett lehet egyszer, lehet párszor, lehet egyszer se de legvégül úgyis lepattint és elkonyvel egy hülye labtorlonek. Ha már nem azt hiszi rólad épp szert nem is beszél veled...
2023. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nyári gumit.
2023. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!