Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mit gondolnak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit gondolnak arról a nőről, akinek 28 éves korában már 3 gyereke van?

Figyelt kérdés
Magyar nőkre mennyire jellemző 3 gyerek ennyi évesen?
2023. ápr. 1. 20:34
1 2
 11/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatot keres, akkor nem én vagyok az embere. Nálam a gyerek kizáró ok.
2023. ápr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjével együtt boldog családban, kiegyensúlyozottan nevelik a megfelelő anyagi körülmények között, akkor elismerően mosolyognék.

Ha ezek közül bármelyik hiányzik, akkor meg inkább arra gondolnék, hogy ez is belemászott nyakig a sz...ba, mielőtt kifejlődött volna annyira az agya, hogy gondolkodhatott volna vele ...

2023. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem picit korán vállalták az elsőt, ha nincsenek ikrek (24 évesen). Én pár évvel később tettem volna az ő helyükben, de nem voltam ott, nem tudom érdemben megítélni. Reméljük nem válnak el, és ők gondolták jól, nem én.
2023. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy a magyaroknak 3 gyereke lenne, pláne nem 28 évesen.
2023. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gazdag, vagy hülye. 95%+ eséllyel az utóbbi. Gondatlanság a nyomorba szarni a purgyét.
2023. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!