Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 28 éves egygyerekes nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves egygyerekes nőnek mik lehetnek az elvárásai egy férfival szemben az anyagiakat illetően, mit gondolnátok először?

Figyelt kérdés
28 éves nő, egyedül neveli a 6 éves lányát egy egyszobás albérletben.. Szimpatikusak vagytok egymásnak, de akinek gyereke van, annak jobban át kell gondolnia, h kivel jön össze, mert szerintem egy hónapról hónapra élő csóró emberrel vagy aki feleslegesen szórja a pénzét azzal nem hiszem, h összejönne. Tehát ott már fel kell mutatni valamit.. Mit gondoltok róla?? Mit kéne anyagiakban nyújtani, h anyagilag biztonságban érezhesse magát valaki mellett??
2020. máj. 17. 09:10
1 2
 1/11 Pizso ***** válasza:
100%
Mivel írtad egyedül is boldogul, nem hinném az anyagi része elsődleges számára. Ha nincs 1 forint sem a zsebedben és nem is szeretnél rajta változtatni az biztosan hátrány.
2020. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló anyának képesnek kell lennie megteremtenie az anyagi biztonságot férfi nélkül is.

Gondolj csak bele milyen kiszolgáltatott helyzetben lenne különben. Összeáll egy gazdag, de agresszív állattal, de nem tudja elhagyni, mert különben utcára kerül?


Abban egyetértek, hogy hónapról-hónapra élővel ne álljon össze, de ez általában igaz, nem csak anyákra.

2020. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
20%
Hallod úgy állítod be , mintha főnyeremény lenne egy olyan nő, akinek van gyereke meg elvált :D Hallod ki a francnak kell ilyen nő?... Ne neki legyen elvárása, hanem örüljön, ha valakinek kell más puruttyájával!
2020. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Az a minimum, hogy legyen rendszeres jövedelme a pasinak, ha össze járnak, hordja a tenyerén, ha a nőnél járnak össze, szálljon be háztartásba, ha szinte már ott lakik vagy ott is, akkor fizesse az albi, rezsi, konyha felét...
2020. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
3-asnak van igaza. Örüljön, ha talál egy balekot, aki elviseli a nyávogó gyereket, meg azt, hogy apuci jön-megy vele hétvégente. Egy ilyen nő inkább csak legyen hálás, ha van olyan férfi, aki elfogadja gyerekkel együtt.
2020. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
#4 vagyok, bocs, átcsúsztam az egyszobás albin, így az oda költözés kizárt. Tehát, ha össze akarnak költözni, azt tudja a pasi megoldani...
2020. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet pontosan megmondani, hogy neki konkrétan mik az elvárásai, nem ismerjük. Magamból kiindulva ( 29 éves vagyok, van egy gyerekem), ha elvált lennék, akkor elsősorban az egyedülálló apukák között keresgélnék több okból is. Válás után a fél ház árából tudnék venni egy kicsi kertest vagy panelt. Fizetés+ gyt. elég lenne kettőnknek, így az anyagiak nem számítanának, csak tudja eltartani magát. Sokkal fontosabb lenne a személyisége, a szegénységből kilábalhat valaki, de egy agresszív majom nem változik. Ez viszont csak én vagyok, lehet, hogy ő másképp gondolja. Hallottam olyat egyedülálló anyáktól, hogy gyerekes férfi szóba sem jöhet, vannak nők, akik tényleg eltartót keresnek (akár gyerek nélkül is), mások szexkapcsolatot...
2020. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

#5

Szobrot ne állítsuk neki?

Szentté ne avassuk? XD

2020. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #7 válaszolóval, 27 éves gyerekes nő vagyok, szerencsére vagyok olyan helyzetben, hogy ha egyedül maradnék a lányommal, nem lenne probléma a megélhetés, tehát anyagi szempontból nem lennének nagyon extrém elvárásaim az új udvarlókkal szemben. Nyilván ha oda jut idővel kettőnk kapcsolata, hogy tovább akarjunk lépni, akkor persze már érdekelne, hogy hogyan és miből fogjuk tudni felépíteni a majdani közös életünket. De ez persze még évek kérdése lenne, a jelenben inkább azt nézném, mennyire fogadja el a gyereket, hogyan áll hozzá, hogy jönnek ki egymással, velem hogy bánik, ésatöbbi. Szóval emberileg nézném, nem anyagiak szempontjából, hogy pontosan mit is tud nyújtani.
2020. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyen férfi minden tekintetben. Nyújtson a nőnek lelki támaszt, segítsen be a háztartásba, lepje meg kis dolgokkal. Akik itt nyavajognak a gyerek miatt, a sajátjukra is nyűgre tekintenének, csak kifogás, hogy zavar mert nem az enyém.

Egy párkapcsolat mindig kompromisszumokkal jár, ha van gyerek ha nincs, aki azt gondolja hogy nincs kihívás, minden móka és kacagás az nagyot téved.

2020. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!