Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen testalkatú férfi jön be nektek?

Figyelt kérdés

Légy szíves, írjátok meg, hogy hány évesek vagytok


Amire kíváncsi lennék, hogy milyen testalkatú férfiak jönnek be.


Alacsony, magas, izmos, sovány, teltebb,stb.


2023. ápr. 2. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Nekem mindegy,csak ne xsóró legyen.

Megtudjon hívni étterembe,ne okozzon neki gondot,ha pár napra egy szomszédos országba elszeretnénk utazni.

32L

2023. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt már mindenféle. Nem az alkatuk szokott a baj lenni, hanem hogy csajozósak.

Egyedül az izmosakat nem birom csak. Akiknek olyan kemény a mellkasa is meg a karja. Azok a műkigyúrtak. Amikor megölelnek semmi puha meleg szeretet nem érzek hanem mintha egy robot ölelne meg valahogy.

2023. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Folyt Egyik exem gyúrta ki magát szakítás után. Később le akart velem feküdni. Együtt voltunk annyira hogy simogat, kedveskedik letérdelt nyalogatni, de az az izomkeménység, meg olyan "idegen" lett nekem, ahogy ölelt mint vmi "gép", meg erre még az is hogy szakítás után akar használni, hát nem bírtam vele lefeküdnim
2023. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem mindig is a nálam valamivel magasabb (én 176 cm vagyok) férfiak jöttek be, akik sportos alkatúak; izmosak, de nem vitték túlzásba.

Lehet, hogy fura példa lesz, de Michelangelo Dávidja szerintem a tökéletes férfi alak (és haj!) demonstrációja: [link]

A páromnak (28/F) is hasonló alakja (és haja!) van.

26/N

2023. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szálkás, vagy normális, értsd nem kövér, se csontváz.
2023. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem art ha nalam magasabb 😁 bar ezt nem nehezegugrani leven alig 160cm vagyok.

Alkatra ne legyen szelsoseges se tul magas se alacsony se tul kover se tul vekony. Szeretem ha van puha resze. Pl a hasa melkasa karja. Nem csupa kemeny izom hanem kis zsir amire jo tenni a fejem. Ne legyen csupasz csiga de orangutan se. Legyen szor ahol kell! Igen intim tajekon is! Max 46os lab.

Mosolygos huncut szem. Kisse hosszukas arc olyan szivalaku fele. Legyen haja sok haja, es szakalla is lehet. Bajsza. Puha meleg kez es lab. Jo test illat.

2023. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2# a vékonyak is kemények :D mivel csontokat lehet érezni :D
2023. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem a vékonyak más érzés.
2023. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Egészséges életmódot éljen, kaja, edzés, és ez nagyjából látsszon rajta. 180 centis nőként legalább olyan magasat keresnék, mint én, de a sokkal magasabbakat se szeretem, tehát max 190 cm. De nem keresek senkit. 40N
2023. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van egy exem, aki szeretett enni és eljárogatott edzeni, egy kis izom, egy kis pocak nagyon szexi tud lenni. Ugyan 170 vagyok, de a velem egy magas férfiakat preferálom főként. Nem kritérium a nagy izom, de nekem különösen tetszik, ha van a férfin felesleg. Egy férfi, aki szokott dolgozni otthon, vagy fizikai munkája van, annak bőven elég izomzata van az én olvasatomban.

23L

2023. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!