Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha a cuki természetes szépségek jönnek be nekem a dögös nők helyett 30 éves férfiként?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell elfogadnod.

Másoknak ugyan mi közük a te ízlésedhez, vonzalmadhoz?

2023. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Itteni tapasztalatok alapján a 'cuki' alatt esélyesen a 15-20 éves korosztályt érted, ami 30-as pasitól számomra taszító. Ellenkező esetben senkit nem zavar, hogy neked a természetes vagy a dögös jön be.
2023. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne, hogy milyen nőket bámulsz instán.
2023. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem senkit nem fog érdekelni. Mindenkinek más az ízlése.
2023. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy pedofil, a kutyát sem érdekli.
2023. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elfogadom. 42/F
2023. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

itt a GYK-n egyesek már azért a pokolra küldenének, ha csak rágondolsz egy 5 évvel fiatalabb nőre.

le kell szarni. törvényt ne szegj, emberi készségeidet használd, és ennyi.

2023. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen.

A te dolgod, hogy ki tetszik, és ki nem.

2023. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ameddig a cuki természetes szépség alatt nem a max. 18 éves gimis kiscsajokat érted, hanem a korban hozzád illő nőket, csak épp bájosavbb, nem pedig kihívóbb nőket, addig teljesen elfogadható.
2023. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező! Ugyan reagálhatnál végre a felvetésre, miszerint a fiatal kiscsajok tetszenek neked. Leírhatnád, hány évesekre gondoltál!


A természetes szépség is lehet dögös és a dögös nő is lehet természetes, ha van ízlése, stílusa, értelme és eltalálja a megfelelő egyensúlyt.

Férfikét, megjegyezném, azon pasik, akik tartanak a sminket, divatos ruhát viselő, igényes nőktől általában alacsony önbecsüléssel bírnak. Ezen fickók jellemzően úgy képzelik, ha a nő kevésbé ad magára, puritán, akkor ők is lehetnek mellette igénytelenek, faék egyszerűségűek. Aki mindez mellett megjegyzi, a nő legyen "természetes szépség" még pofátlan is. Hiszen azt elvárná, a nő azért szép legyen, csinos, formás, bájos, vagyis esetedben "cuki" arccal rendelkezzen. Én mindebből azt olvasom ki, Te gáz vagy haver, ám igényed lenne egy csinoska, fiatal lányra, aki elviseli a slampos, ápolatlan, trehány, netlán csóró életmódodat.

...és bilibe lóg a kezed!


Jómagam, akár sok más fiatal fiú, gyerekkorától sportol, edz, tanul, fejlődik, hogy később ápolt, tanult, egészségesen törekvő felnőtt Férfivá váljon, aki kiérdemli a hasonlóan igényes, színvonalas nőt. Olyan férfivé válni, aki képes eltartani a családot (szülési időben a nejét is, akár a későbbiekben is), fejlődést biztosítani, kitaníttatni a gyerekeit, majd támogatni az idős szüleit. Ezt nevezik FÉRFINAK!


51 férfi vagyok, akinek 4 gyermeke van két házasságból, ebből kettő már felnőtt. Két unokám is van. Fiatalabb fiam idén kezdi a középiskolát, a legkisebb királylányom pedig jövőre. Válás után még évekig ex-nejemet is én támogattam, amíg nevelte a gyerekeinket. Még második házasságom mellett is! Pedig nem vagyok NER lovag, sem milliárdos, egyszerű öltönyös alkalmazott voltam, pár éve lettem egyéni vállalkozó, ill. szellemi szabadfoglalkozású művész. Ahogy második nejem is egyéni vállalkozó lett. Nincs főnökünk, magunk osszuk be az életünket. Haladunk, szépen élünk.

Nekem is tetszenek a fiatal "cuki természetes szépségek", főként, ha képesek nőiesek és dögösek lenni egyszerre. Ám hűséges vagyok nejemhez!

2023. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!