Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kocsiból feltünően megnéz,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kocsiból feltünően megnéz,a szembe néz,de ha az utcán futunk össze látványosan el fordul a pasi ... ez mire jó?

Figyelt kérdés
Emlékszem,nem egyszer fordult elő ,hogy jött kocsival és feltünően végig nézett amíg el nem ment mellettem ... ha a ház előtt találkozunk össze véletlen, még direkt hátat fordít,hogy rosszul essen !! De volt rá precedens ,hogy a szeme sarkából nézett...ilyenkor mi játszódhat le nála ? N32
2023. ápr. 3. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Noje van.
2023. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
vagy pasija...
2023. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Vagy szimplán csak bamba :D
2023. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
....
2023. ápr. 3. 14:16
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Varj nem ertelek, mi esik abban rosszul, hogy egy idegen ferfi hatat fordit neked az utcan? :D Sok oka lehet, egyik peldaul, hogy csak a kocsijaban erzi magat valakinek es vedtelen a kulvilagban, vagy felt attol, hogy esetleg megszolitod es kerdore vonod, hogy miert szokott bamulni
2023. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5"" egymás mellet laktok ... én akar hányszor megyek a parkoló felé, jön kocsival ,onnan ugy néz mint aki szellemet látott ,vagy tulságosan végig mér,néz amig el nem halad ... Na... ha viszont a háznál futunk össze akkor látványosan el fordul !!! nekem ez a kettő nem fér össze,nem értem az egészet ez mire jó ! ÉRTEM?
2023. ápr. 3. 14:23
 7/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok se ronda se büdös !!! Ha a szemetet viszem le akkor is túl igényes vagyok !! Nem bántottam,nem tudom hova tenni ezt a viselkedést ...nem fel szedni akarom csak nem tudom hova tenni
2023. ápr. 3. 14:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd fel neki a kozepso ujjad, mikor stirol a kocsibol.
2023. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, azt gondolja magában: "Na, megint itt az a fura csaj, aki mindig engem bámul, csak a kocsim elé ne ugorjon!"
2023. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hidd el ilyen fura lakók minden társasházi környezetben csőstől vannak. Ha elkezdeném itt felsorolni az ehhez hasonló barmokat..... Valamint ha minden ilyen fazonon felizgatnám magam és ezen gondolkodnék hát ebből állna az életem.
2023. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!