Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baràtnőm nem takarít.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xsedan kérdése:

A baràtnőm nem takarít.. Vajon miért?

Figyelt kérdés
1éve lakunk együtt már van 1 fél éves gyerekünk. Az elején szó nélkül takarított stb.. Most a cigànyoknál nincs ilyen nincs egy asztal se szabadon mindenhol tányérok, ruhàk, bemenni se lehet a fürdőszobába. Megfőz meg kimos, kiteriget, de ennyi. Neki az már nem szàmít ha hónapok óta nincs letakarítva a gáztűzhely stb. Eddig én csináltam, direkt nem teszek rendet. Egyáltalán nem zavarja, pedig egèsznap itthon van.. én dolgozom mindennap szerintem ennyit elvárhatok, hogy tiszta házba jöjjek haza..
2023. ápr. 3. 19:39
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk, készülök házat venni, meg is kértem màr a kezét. De meggondoltam magam.. attól félek nem változik, én pedig az új házamat nem szeretném lelakatni.. vagy túl gondolom?
2023. ápr. 3. 19:41
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

A házimunka nem csak az ő dolga. Igenis jogosan várja, hogy segíts neki.

Nem csinál semmit? A gyereknevelés, főzés, mosás az semmi?

Nem a cseléded ám, szerintem munka után nyugodtan be tudsz neki segíteni.

2023. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, nem könnyű neki egész nap a gyerekkel. Persze öröm a gyerek, de semmi felnőtt társaság, beszélgetés, élmény, szórakozás, csak a monoton tennivalók.

Most kell nagyon megérőnek és segítőkésznek lenned, ez neki nehéz időszak.

2023. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a tapasztalatom, hogy otthon egy kicsi gyerekkel simán többet kell gályázni mint 8 órában egy bejelentett melóhelyen.
2023. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%

Na, jól van.Azért nem kell a kényelmességet (lustaságot) sem ennyire megideologizálni.


Azért ha főz, a tűzhelyet letakaríthatná, elmosogathatna.Ez része is a főzésnek végülis.

A mosás az meg nem olyan nagy feladat már manapság azért...


A kérdező is biztos foglalkozik a gyerekkel is munka után.

Azért egy fél éves gyerek mellett bőven többet is megcsinálhatna.


Pl. elmosogathatna és a konyhát tisztán tarthatná.

Ezen felül még van bőven más házimunka, azokat ha csinálja a kérdező bőven kivette a részét...

2023. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
#5 Ja, meg azért a ruhákat elpakolhatná a nő.
2023. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#4 Attól függ kinek milyen gyereke meg háztartása van.

Egyik barátnőmnek pár hónapos a babája, 1,5 szobás lakásban laknak.A gyerek egész nap alszik.Ő pl unatkozik, fele annyi dolga nincs, mint munkában volt.Ezt ő mondja, nem én találtam ki.


Persze, akinek hisztis, beteges, rossz alvó a gyereke, meg egy 200 négyzetméteres es házat kell tisztán tartani egy hektáros udvarral, az biztos más.

2023. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mit csinálj? Maradj otthon a gyerekeddel, de éjjel nappal, ő meg menjen dolgozni.

Próbáld ki, hogy milyen nehéz fáradtan, álmosan kitakaritani patyolat tisztára a házat gyerek mellett! Majd meglátod, hogy egyáltalán nem lesz hozzá erőd.

2023. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21%

#8 De érted ez a nő a főzésen kívül semmit nem csinál.

A patyolat tisztaság természetesen irreális elvárás, na de hogy SEMMIT ne csináljon az is szánalmas és röhejes.

2023. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

bérelj házvezetőt.. 2 naponta kijön, kitakarít.. aprópénzért cserébe. Ennyit simán megér.


Vegyél robotporszívót, álmaim találmánya.

Vegyél mosogatógépet, elmos helyettetek, csak ki kell pakolni meg be.

2023. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!