Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm semmit nem takarít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm semmit nem takarít, nem tud főzni, fogadjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, középiskola óta együtt vagyunk már 8 éve, mindketten dolgozunk együtt lakunk. Az övé a lakás,picike,szüleitől kapta. Mindig engem vesz elő,hogy mosogassak el,takarítsak ilyenek. Én sokszor megcsinálom,de ő kb heti egyszer,ha elmosgoat,az egész konyha,fürdő,folyosó olyan retkes,hogy csoda nem kapunk fertőzést. Ki van adva egy szoba egy lánynak ő szokott néha takarítani ,ha már nem bírja a mocskot,bár ő nem sokat van itt.

A másik,hogy sültkrumplin és mirelit dolgokon kívül nem nagyon tud főzni. Annyira nem zavar ez a része,csak mi lesz ha jön a gyerek? Már agyalunk rajta.

Szerintetek változhat a helyzet? Ha jönnek rokonok,vagy vendég akkor nagyon jól ki tud takarítani barátnőm,de ez kb fél évente fordul elő...


2019. ápr. 5. 09:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Te maradsz otthon a gyerekkel, őt meg elküldöd jól fizető munkát találni.
2019. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%
"egész konyha,fürdő,folyosó olyan retkes,hogy csoda nem kapunk fertőzést." - azert van ilyen igenyszintu baratnod, mert te magad is ilyen vagy. İnkabb elnezed a retket, minthogy megoldd.
2019. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%
Én hamar dobbantanék, később sem fog változni.
2019. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, mindig a nőket b@ sztatják ezzel, hogy legyen rend, tisztaság, ....de gondolom neked Kérdező se lenne agyvérzésed attól , ha néhanap kitakarítanál , megfőznél vmi egészségesebb kaját?
2019. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
39%
Meg ha annyire kvázi igénytelen , hát hagyd ott. Ennxyi.
2019. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
54%

A pofámról leégne a bőr ha a retek megenbe minket a hàzban, a lányom előtt is szégyellném, ha az anyja alapvető dolgokra nem lenne képes, pedig én egy nagy hàzat, nagy teraszt, nagy udvart tartok rendben.Bàr az udvar, garázs, műhely inkàbb pàrom része, én benti lény vagyok :)


Nyugodtan magyaràzd el neki, hogy a takarítàs, környezetünk rendben tartàsa alapvető dolog, főzni meg nem nagy művészet megtanulni.

Ha mindketten dolgoztok, akkor a te dolgod is a takarítàs, főzés, de mint írod, te megcsinàlod.

Mindig ilyen igénytelen volt?

2019. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

"Már agyalunk rajta."


Tanuljatok meg fozni. Mindketten. Egyutt. Programnak sem rossz. Kezdhetitek a holnapi ebeddel.

2019. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%
Ja, gyereket még ne vállaljatok, gondolom a peluscsere is hasonló mederben folytatódna mint a takarítàs.
2019. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
66%

Azért érdekes, hogy már 8 éve megvan a barátnőd, mégis csak most vetted észre, hogy nem tartja rendben a környezetét.

Eddig talán egy tiszta kis konyhatündér volt?


Ezt csak azért mondom, mert ezen nagyon nehéz változtatni. Ha neki ez így kényelmes, és nem zavarja, hogy mocsok van körülötte, akkor ő sajnos ilyen...

2019. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Igen eddig is ilyen volt! Mindig az aktuális lakókra fogta,hogy ők nem takarítanak. De most,hogy összeköltöztük fél éve észrevettem,hogy ő nem takarít sohasem.

Én mint írtam szoktam,de mondom neki gyarkan,hogy most ő jön,de hiába várok rá ahogy látom . Most helyette megint rendet raktam és kitakarítottam a nagy részét bár még mindig nem patyolat. Ide több napos munka kellene.

Azt még nem írtam mellé,hogy iszonyatosan spórol mindenen. Nem szabad a lámpát égetni,kevés vizet kell használni,a konyhapulton 15 éve!!! rajta van a fólia ami kicsit rohad is már.

Nincsenek amúgy vitáink meg vagyunk,maximum ilyeneken megy néha ,hogy ő sértődik meg a végén,hogy én nem takarítok...holott ő sohasem.

Néha próbálkozunk ketten főzni,de elég rossz ételeket dobunk össze :D

2019. ápr. 5. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!