Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha 30-32 évesek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha 30-32 évesek és szinglik lennétek, járnátok egy olyan 35 éves férfival, akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Van rá esély
Ki van zárva
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Tuti csak ugródeszkának használna.
2023. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem maga a tény tántorítana el, hogy nem volt korábban kapcsolata, mert az kit érdekel, amúgy is simán bekamuzhat akárhány exet, sosem fogok utánajárni, kb sose derül ki, hogy 0 vagy 500 nővel volt kapcsolata. Viszont annak tuti oka van, hogy ~20 éven át nem sikerült egy rövidke kapcsolatot sem összehoznia, és ez az ok valószínűleg engem is zavarna. Ha nem tud kommunikálni nőkkel, önbizalomhiányos, kelekótya, csúnya, akármi, és ez nem változott drasztikusan közvetlenül azelőtt, hogy velem ismerkedne, akkor attól függetlenül, hogy hány kapcsolata volt, volt-e egyáltalán, nem jönnék vele össze.
2023. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert úgy felturbóznám, hogy másnál is próbálkozna előbb utóbb, vagy mert szállt az egyik virágról a másikra, köszi, de nem kérek belőle.
2023. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez attól függ, miért nem volt nője eddig. Kiugrott pap?
2023. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Attól fugg. Egy olyan férfit ismertem akivel minden stimmelt és azért nem volt soha kapcsolta mert nem szeretett soha bele nőbe, nem akar családot, gyereket, de egyébként a nők megvesznek érte és megvolt neki vagy 60….

Amúgy ha nyomi akkor nyilván nem

2023. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy nem. A legtöbb embernél évekbe telik, mire alkalmassá válik egy egészséges kapcsolatra, trial and error, kompromisszumkészség, kommunikáció fejlesztése, érzelmi intelligencia, konfliktuskezelés... 30 évesen "öreg" vagyok már olyanhoz, aki még semmit nem tanult ilyen téren.
2023. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem zárom ki, de akkora hatalmas red flag, hogy kicsi rá az esély, hogy kompenzálni tudja.
2023. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Én elfogadnám. A "tapasztalt" párkapcsolatosok is tudnak ugyanolyan görények lenni.
2023. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

36vagyok, soha nem volt kapcsolatom, ugyanis tanultam, tanultam, tanultam...

32évesen végeztem egyetemi tanulmányaimmal, most pedig 4éves gyakorlattal olyan egzisztenciám van, hogy csak úgy tapadnak rám a csajok...

Még szerintem 40ig nem is akarok állandót, kiélvezem amit ki lehet.

2023. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kizárt, és a miértje sem érdekel, nekem nem kell olyan ember, aki 30+ évesen nulla tapasztalattal rendelkezik.
2023. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!