Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kapcsolati állapototok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kapcsolati állapototok?

Figyelt kérdés

Alább a szavazás.

A házasság is párkapcsolatnak minősül, tehát értelemszerűen a kapcsolat hossza számít, nem az, hogy mióta házasok.

"Elvált" alatt érthetjük azokat is, akik ugyan nem voltak házasok, de mondjuk legalább 5 éves kapcsolatnak lett vége. De ezt érdemes lenne kommentben jelezni.



2023. ápr. 5. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Egyedülálló férfi.
Egyedülálló nő.
1-5 éve párkapcsolatban lévő férfi.
1-5 éve párkapcsolatban lévő nő.
5-10 éve párkapcsolatban lévő férfi.
5-10 éve párkapcsolatban lévő nő.
10+ éve párkapcsolatban lévő férfi.
10+ éve párkapcsolatban lévő nő.
Elvált (és azóta komoly kapcsolatba nem került) férfi.
Elvált (és azóta komoly kapcsolatba nem került) nő.
58 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Azok akik elváltak, de új komoly kapcsolatban vannak, azok értelemszerűen a párkapcsolatos opciókból válasszanak. A válásos opció elsősorban azokat hivatott felmérni, akik belerokkantak egy hosszabb/komolyabb párkapcsolatba, nem azokat, akik tovább tudtak lépni.
2023. ápr. 5. 12:02
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Poliamor kapcsolatban vagyok. Két partneremmel 5+ éve vagyok együtt, a harmadikkal két éve. 34N
2023. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es, huh, na, hát ilyesmire nem tudtam készülni a szavazással:D Köszi a választ, akkor ez kb befér az 5-10-es kategóriába:)
2023. ápr. 5. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2


Mindig furcsálltam, hogy az ilyesmi tud úgy működni, hogy az egyik fél sem szenved el sérelmeket vagy egy idő után nem jut el arra a pontra, hogy "elég"..

2023. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
#2 vagyok: Ez csak olyan partnerekkel tud működni, akik szintén etikusan non-monogámok. Rengeteg nyílt, őszinte kommunikáció az alap. A 'társadalmilag elfogadott' kapcsolatokkal ellentétben viszont sokkal rugalmasabbak a lehetőségek. Ez nyilván nem olyan élet stílus, amivel a monogám emberek azonosulni tudnak, de nem is kell.
2023. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Wow 2, ez nagyon érdekes! Külön köszönöm, hogy nem akarod senkire ráerőltetni és tisztelettel vagy. Ezt sajnos nagyon ritkán tapasztaltam, de így érdekes megismerni egy másik gondolkodást is :)
2023. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En 10 honapja vagyok parban, most mire nyomjak? :(


Egyebkent kettesnek: tenyleg izgi tema. Engem az erdekelne, hogy nyilvan igy szukul a kinalat, hol sodor ossze a szel olyan szinten poliamor ferfiakkal, akik bejonnek neked es te is nekik?

Nalam ezt monogamkent, 1 ferfival is nehez megtalalni, nemhogy harommal :D

2023. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: Londonban élek, itt óriási a non-monogám emberek tábora. Online társkeresők közül a Feeld és OKCupid a legjobbak. Facebook csoportokban, meetup.com és fetlife.com-on keresztül pedig rengeteg rendezvényt, partit, ismerkedő estet szerveznek, ahol élőben tudsz új embereket megismerni, barátságokat és kapcsolatokat kialakítani. Mindhárom partneremet ilyen rendezvényeken ismertem meg. Magyarországon, ill. a magyarok körében az ilyen kapcsolatok még nem túl elterjedtek szerintem. Rendezvényeken még nem találkoztam magyarokkal és az ismerettségi körömben sem tudok non-monogám magyarról, pedig 10 éve mozgok ezekben a körökben.
2023. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7es, eh, jogos, 0-5 évet kellett volna írjak. De akk bökd az 1-5öt, igazából 0-5ként értelmezem:)


8as, tök érdekeseket írsz.

Mik a meglátásaid, melyik a gyakoribb poliamor kapcsolat, az egy nő több férfi, vagy az egy férfi több nő? Mert gondolom olyan is van.

2023. ápr. 6. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyakori, de leggyakrabban az a felállás, hogy van egy nő és egy férfi, akik együtt élnek (sokszor házasok és gyerekeik is vannak), és mindkettőnek vannak kapcsolatai másokkal. Sokkal több férfi erdeklődik az ilyen kapcsolatok iránt és ebből kifolyólag a nőknek sokkal könnyebb több partnert találni.
2023. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!