Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj magához akar láncolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj magához akar láncolni, az ismerőseimet kitúrja, és minél több időt akar velem tölteni. Nagyon beteg, hogy ez tetszik nekem? (Mindenki szerint menekülnöm kellene.)

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem, csak max. 2 napokat töltöttünk egymás nélkül, de általában naponta találkozunk. Az ismerőseimet kitúrja (duzzog, féltékeny, kiakad ha mással vagyok), és minél több időt akar velem tölteni.


Mondta, hogy azért választott mert érezte, hogy én is "beteg vagyok", és őszintén szólva igaza van, nekem is tetszik ez a helyzet :)


Ez nagyon fura? Amúgy tényleg menekülnöm kellene? (Miért mondja ezt mindenki?)


2023. ápr. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így...
2023. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy 100-as, de mondjuk ha szétmentek, akkor ott leszel majd magadban, se barátok, se ismerősök, se senki nem lesz. Akkor fogod látni hogy jobb lett volna menekülni.
2023. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok együtt, csak kisbaba ne legyen.
2023. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Borsó meg a héja. Védekezzetek!

Arra azért gondolj, hogyha mindent hagysz neki, és ő dobbant, nem marad senkid.

2023. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"se barátok, se ismerősök" - Őszintén sose jöttem ki senkivel, mindig is teher volt ez a barátkozósdi, nem éreztem jól magam velük. Legtöbbször csak illemből töltöttem velük az időm, és most hogy nem érek rá, még feltűnőbb, hogy csak bajban keresnek, ha pl. odébb kell tolni egy bútort, vagy ilyesmi... Igazi "szórakozás", hogy pl. elhívtak fagyizni, sose volt.
2023. ápr. 7. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kisbogaram veled tényleg gond van, mert nem tudsz barátságot, sem normális párkapcsolatot kialakitani.
2023. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd pár hónap után, mikor már wc-re se mehetsz ki engedély nélkül és minden nap meg kell mutatnod a telefonod neki, már nem fog annyira tetszeni a dolog.
2023. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eleinte jah szórakoztatók az ilyenek. Később nem lesz az, mikor már 2 értelmes mondata se lesz soha, nyaralni se lehet vele mert ott is az folyna csak, hol voltál mit csinaltal miért késtél nem szexelek veled duzzogok, nincs igazad, hazudtál. Es ezt ugy 0-24 ben.

Menegetozz magyarázkodj vezekelj. Egy jó napod se lesz vele.

2023. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!