Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi meg üt egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi meg üt egy nőt hol üti meg?

Figyelt kérdés
mondjuk elveri megveri féltékenységből

2023. ápr. 8. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos sokszor ahol éri


Sokan ütnek csak oda ahol a többi ember nem láthatja a foltokat, direkt hason stb


De szörnyű dolog

2023. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 ez nagyon durva
2023. ápr. 8. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Momentán én a popsiján. Utána kap rá puszit, és egyéb fádalom csillapítókat.
2023. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Fúh, az első tényleg nagyon durva. 👀

Amúgy ahol éri, mint írták, megpofoz, ököl, rúgás.

2023. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell megütni egy nőt,mi az boxzsák?Ha valami nem megy el kell engedni nem megverni.Sok nő nem üt vissza pedig úgyanúgy behúzhatna,tökmindegy,hogy gyengébb.Senkinek nincs joga másikat veréssel abúzálni.
2023. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Sokáig én is eltürtem,ha valamit kérdeztem és hazudott elkezdett rángatni meg fojtogatni.Na egyszer úgy feldühödtem ,hogy nem tudom hogy de szétkarmoltam és be is húztam neki.Utána még ő volt megsértődve férfi létére,hogy támadhattam így meg.Megérdemelte és ennyi is volt.Magyarázkodhatott,hogy mi történt vele.Senkinek nem áll jogában a másikat verni hacsak nem önvédelem és nincs más lehetőség.De az már a legalja.
2023. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Amikor valaki dühből támad, akkor 100-ból 99X ököllel üt, fejre.


Én nőt nem vertem még. De olyan küzdősportokat űztem és űzök, és olyan kiképzésem volt, hogy nem ütök olyan helyre ahol nyoma marad, így nincs látlelet, és a kezemen se maradjon nyoma a rendőrnek. Én gyomorra, torokra, ágyékra, hónalja,...támadok.

2023. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas cselekedet,ha nem megy rá kell adni a kabátot.Nem láncolhatod magadhoz az jobb,ha utálni fog?
2023. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akit ismerek az is has/gyomor, combrugás amikor higgadt. Idegből visznt fejre megy.
2023. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!