Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek baj ha egy külsőre kevésbé jó pasi csak szép nőknél próbálkozik?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi átlag, vagy átlag alatti kinézetre akkor szerintetek nem kellene csak a kifejezetten jó csajoknál próbálkoznia? Érdemesebb lenne egy ilyen pasinak leadnia a szintet, vagy ne adja fel a szép csajoknál? Mi van ha neki csak átlag feletti nő kell? Szerintetek?

2023. ápr. 5. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Kellhet neki, max nem lesz szép nője :D mindenkinek olyan elvárásai vannak, amilyet csak akar, csak aztán ne lepodjon meg, ha nem jön össze🤷🏼‍♀️
2023. ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit tanácsolsz?
2023. ápr. 5. 07:55
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Semmit.

Azt csinálsz, amit akarsz, nekem édes mindegy, kivel ismerkedsz :D

Ha akarsz társat, akkor ne a top nőket válaszd nem top férfiként.

2023. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, hogy férfiként válaszolok:


A nőknek nem annyira a külső a vonzó. Számít persze a higiénia, a stílus, meg valamilyen szinten az arc, test-edzettség is... de nem ez a lényeg. Tudod, szokták is mondani, hogy csak az ördőgnél legyen egy fokkal szebb, és az már elég.


A férfiasság a lényeg, hogy legyél határozott és magabiztos, tudd mit akarsz az élettől, és a kiszemeltedől is!


A kérdésed alapján te eléggé határozatlan ember vagy, nem tudod mit szeretnél. Így még ronda nőkkel is problémád lenne, mert a tutyi-mutyiság meg már szinte taszító vonzalom szempontjából a nőknek.


Szóval nem kell lejjebb adnod semmit, csak dolgozz ezen a témán. Javasolt mindenképp egy sport hobbit beiktatnod az életedbe, ha még nincsen, az sokat segít a magabiztisságon. És szakember is jót tehet, pl pszichológus vagy coach. De a legfontosabb mindig az egyéni munkád lesz, hogy te mit teszel magadért azért, hogy neked jobb legyen.


Meg ne keverd az agresszivitással a dolgot. A magabiztosság az egészen más dolog... tényleg ezzel tudom megfogalmazni legjobban, hogy tudod mit akarsz, és ez sugárzik rólad. A nők erre tapadnak.

2023. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

4. Nagyon osztom a véleményed, végre egy férfi aki nem arról panaszkodik hogy a nők felszínesek és csak a külsőség számít nekik!



Kérdező, olyan embert keress aki nem felszínes. Onnantól nyert ügyed van. :)


De a külsőn bármikor lehet változtatni, plasztika sem kell hozzá.

2023. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Bár azért szerintem egy nőnek is lehessen már elvárás, hogy ne csak épp hogy le ne hányja a párját, hanem vonzónak is találja önmagában, ne csak akkor, amikor a belső tulajdonságai megszépítik.
2023. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. Az olyan ember az igénytelen is és nem az átlag derfi társadalom. A legalja nem szokott érvényesülni.
2023. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
#4 A nőknek ugyanolyan fontos a külső, mint nekünk. A jó csajok megtehetik hogy válogassanak, és nem fognak átlag(alatti) jóskával összejönni, ha kaphatnak jobbat is. Az élet ezt igazolja, csak nézz körül.
2023. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

8. Eddig én nem láttam volna olyan jó pasit, aki nem bassza át a nőt. Erről is ennyit! Tapasztalat alapján beszélek, bár nekem sosem volt fontos az hogy Chad legyen.


Nem vagyok felszínes sem kicsinyes ember. Hosszútávra tervezek. :)



És ráadásul az odaadó férfival a szex is jó, a Chadek csak maszatolnak! :)

2023. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

"Eddig én nem láttam volna olyan jó pasit, aki nem bassza át a nőt."


Jajjjj, ne haragudj, de ez annyira szánalmas. És tulajdonképpen ilyet mondani full kicsinyes és felszínes dolog.

Pont olyan, mint amikor felszínes ribinek tartanak egy nőt, ha nagyon sokat ad magára, sminkel, csinosan öltözködik, miniszoknyát hord, stb. És rögtön azzal jönnek, hogy inkább az átlagos, szürke egér lány, mert ő legalább odaadó, tud főzni, stb. :D

2023. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!