Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti társaságom lenézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságom lenézi a barátnőmet, mit tegyek? 27/F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon erős, összetartó baráti társaságom már középiskola óta, tehát majdnem 15 éve egy csapat vagyunk, mindenben számíthatunk egymásra. Ezt úgy kell elképzelni, hogy 7 fő, + azóta már csatlakozott hozzánk még 3 feleség is. Tudni kell, hogy anno elég erős elitgimibe jártunk, így mindenki népszerűbb szakokon végzett végül (orvos, közgazdász, informatikus).


2Fél éve ismertem meg a párom, kezd egyre komolyabbra fordulni a kapcsolatunk. Viszont a barátaim mind azt mondják, hogy csak a fizetésem miatt van velem. A barátnőm tanár, és hát őszintén szólva viccnek is rossz a fizetése. Mi azért a baráraimmal nettó 600-800 közt keresünk, a párom meg kap nettó 260-at, ami tényleg felvet kérdéseket. Pl. nyaranta általában elutazunk egy hétre közösen, ilyenkor alsó hangon félmillió/fő elmegy. Egy tanár ezt tényleg nem engedheti meg magának. És ezt már a többiek a szememre vetették, hogy én akarom-e eltartani...


Nem tudom mit tegyek. Szerintem nem a pénzem miatt van velem, de ott motoszkál bennem, hogy mi van, ha mégis.



2023. ápr. 9. 15:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%
Engem az érdekelne, hogy az a +3 feleség mit dolgozik és mennyit keres? Őket is lenézik vagy lenézték? Ők is lenézik a párodat?
2023. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
67%
Én sem nézném jó szemmel, ha a barátnőimnek olyan párja lenne, aki az egyharmadát keresi az ő fizetésüknek, de nem szólnék bele. Elég gáz dolog ilyen nyiltan belepofázni más életébe.
2023. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
91%
Ha a barátnőd lennék és ezt látnám, biztos szakítanék veled. Nem akarnék ilyen emberrel együtt lenni, főleg akinek ilyen barátai vannak.
2023. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
82%

"Épp ezért aggódom egy olyan csaj miatt, aki a felét sem keresi. Ha én valamiért (pl. betegség) nem dolgozhatnék egy ideig, kerüljünk utcára?"

Gyönyörű vagy kérdező, sajnálod tőle a nyaralást és rettegsz hogy el kell majd tartani, miközben gondolatban már arra alapozod az életed, hogy majd gond esetén a nő tartson el. De azért te nehogy eltartsd....csak ő majd téged. Gondolom ha találsz majd egy gazdagabbat, még véletlenül se fordul meg a fejedben hogy a no otthon lesz 2 kicsivel 5 évig és még utána se fog tudni túlorazni, ugrálni a főnök kedve szerint, ezért rohadtul nem fog netto 600at keresni, sőt örülhet ha egy akármilyen kulimumkát kap netto 300ert. Mert azt ugye fel se tételezzük hogy a te karriered törjön meg a gyerek miatt...

2023. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
86%

Ja, ez tök érdekes, hogy te csak őt ócsárolod, hogy mi lenne akkor, ha nem lenne munkád, viszont abból indulsz ki, hogy te többet keressel, több pénzed van így csakis a pénzed érdekli.

Most meguntad őt, soha nem is szeretted, vagy szégyelled, olyan sznob "elit" társaság miatt, akiknek szintén minden az anyagiak?

Bölcsész, jogász, aha, közben meg emberileg nagy nullák vagytok, csak a presztízsnek éltek és ha pofán, vagy tökön rúgna a szerelem, vagy boldogság még azt sem vennéd észre annyira elvagy a társadalmi létráddal.

Tedd ki őt még ma, adj neki esélyt boldogságra, te meg a "barátaiddal" pusztulj meg, dugd fel a hátsódba a pénzed és élj olyan nővel, aki bár ezüst kiskanállal született a szájában csak pénzforrásként és dicsekvésként fog tekinteni rád az életed hátralevő részében. :)

2023. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
73%
Szakíts a csajszival, mert neki nagyobb fizetésű pali kell a normális élethez. Ne haragudj, de a nettó 600-800 elég kevés egy okos, tanár csajszihoz.
2023. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
85%

Szégyenletes, ahogyan a témához állsz.


Kérlek, könyörgöm, szakíts vele, hadd találjon olyan társat, aki nem nézi le ennyire.


Ha Neked ennyire számít ez, akkor keress egy csajt, aki annyit keres, amennyit te.


Sóher f.sz

2023. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
89%
Miért érzem úgy,hogy nem (csak) az elit haverok nézik le a lányt? 🤔
2023. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, elszégyellted magad vagy elrohantál szakítani?
2023. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
8%
Jesszus, mennyi rosszindulatú válaszoló...
2023. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!