Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti társaságom lenézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságom lenézi a barátnőmet, mit tegyek? 27/F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon erős, összetartó baráti társaságom már középiskola óta, tehát majdnem 15 éve egy csapat vagyunk, mindenben számíthatunk egymásra. Ezt úgy kell elképzelni, hogy 7 fő, + azóta már csatlakozott hozzánk még 3 feleség is. Tudni kell, hogy anno elég erős elitgimibe jártunk, így mindenki népszerűbb szakokon végzett végül (orvos, közgazdász, informatikus).


2Fél éve ismertem meg a párom, kezd egyre komolyabbra fordulni a kapcsolatunk. Viszont a barátaim mind azt mondják, hogy csak a fizetésem miatt van velem. A barátnőm tanár, és hát őszintén szólva viccnek is rossz a fizetése. Mi azért a baráraimmal nettó 600-800 közt keresünk, a párom meg kap nettó 260-at, ami tényleg felvet kérdéseket. Pl. nyaranta általában elutazunk egy hétre közösen, ilyenkor alsó hangon félmillió/fő elmegy. Egy tanár ezt tényleg nem engedheti meg magának. És ezt már a többiek a szememre vetették, hogy én akarom-e eltartani...


Nem tudom mit tegyek. Szerintem nem a pénzem miatt van velem, de ott motoszkál bennem, hogy mi van, ha mégis.



2023. ápr. 9. 15:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
77%

Ez a legviccesebb hogy azért rengeteg olyan párt látni, ahol a pasi jóval többet keres a nőnél, szüleink generációjabol, és a saját generaciombol is. Tanár -orvos pár, tanár -jogász pár stb.

Szerintem ez csak egy szokásos, uszító kamu kérdés, hogy a tanárok még ettől is szarabbul érezzék magukat:) de ha nem, akkor meg gratulálok, egy igazi idióta vagy 👏 remélem a barátnőd talál majd értelmes embert, akinek nem csak a pénze miatt kell majd

2023. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
79%
Ez attól is függ neked mik a céljaid és közösek-e a barátnődével. Jól írják, hogy régen nagyon sok ilyen típusú házasság volt és a tanárnők kifejezetten kelendőknek számítottak, mert értelmiségiek és sok szabadidejük miatt nagyobb részt tudtak vállalni a gyermeknevelésből. Ha neked mások a szempontjaid és azt szeretnéd, hogy nagy karriere legyen, akkor olyant keress.
2023. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
85%

Mit tegyél? Gondolj bele, hogy ez az úgynevezett "elit baráti kör" mit tenne, ha lebetegednél, és többé nem keresnél hozzájuk hasonlóan 6-800 ezret, hanem csak 300-at.


Egyébként meg növessz tököt és mondd meg a barátaidnak, hogy foglalkozzanak a saját párkapcsolattukkal és lehetőség szerint ne prédikáljanak magas lóról.

Vagy fogadd meg a barátaid intelmeit és keress egy "elit" barátnőt, és dagonyázzatok a sznobságban.

2023. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!