Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadóak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadóak az emberek,elfogadják a magyarok ha egy nőnek japán párja van?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tisztességes, elfogadó magyarok, de (szerintem) úgy általában a magyar nemzetre egy elég negatív gondolkodás a jellemző. El tudom képzelni azt is, hogy egyes magyarok irigykednének a japán pasira, amiért a nő őt választotta.


De téged ez ne zavarjon, ha boldogok vagytok együtt, és Magyarországon képzelitek el a jövőtöket.

2023. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:


A japánokkal szemben úgy gondolom, azért nincs erős ellenállás Magyarországon. Viszont ha például arab lenne a párod, akkor másabb lenne a helyzet, mert úgy gondolom, hogy az arab férfi-magyar nő párosnak negatívabb a megítélése.


#1 voltam.

2023. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Senki le se szarja.
2023. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Jobban mint ha fekete lenne.
2023. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet találni nemzetközi társaságot Magyarországon, ott pedig egyáltalán nem furcsák a hasonló esetek.
2023. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lesz mindig olyan, aki nem fogadja el, mert "magyar p...ba magyar f...t", meg "miattad vagyok még szűz, mert neked nem jó a magyar jómunkásember", meg "az ember színe fehér", "fajárulás"... de a többségnek nincs ezzel baja, ill. azért a japán nem annyira gyakran vagy általánosabban megvetett a külföldiek vagy a más etniukumúak közül, mint mások (mert kulturálisan pl. nem annyira ellentétesek velünk, mint az arabok, és nincs annyi kínos sztereotípia velük kapcsolatban, mint pl. a feketékkel).
2023. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hát én asztat mondom mindenki a saját megítélése szerint cselekedjék.
2023. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Szimpla kíváncsiság, mekkora a farka? :DD
2023. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kèszítsd fel rá hogy mindenki azzal fricskázza majd a családban ,hogy tud e occó zoknit ,ès hogy tènyleg megeszik a chau chau kutyákat? 😆
2023. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
9: max. akkor, ha a család egy műveletlen tuskó proli bagázs... az egy dolog, hogy ezek hülye sztereotípiák... de nem is a japánokról, hanem a kínaiakról... és azért viszonylag könnyű különbséget tenni köztük.
2023. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!