Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátommal?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Elején voltak kisebb problémák mint hazugság illetve szerinte flörtöltem. Megbeszeltuk már ő mondta nem ígér semmit próbáljuk meg. 3 hete volt köztünk szex és nagyon rosszul érzem magam ez miatt. Néha néha hagyja h kenyesztesem szájjal de ennyi. Ma beszéltünk erről és azt mondta rosszul esik neki mikor vissza utasitom. Mikor közeledik mondom majd este este meg már fáradt vagyok. Heti 2-3 szex szokott lenni általában. Most 3 hete semmi. Azt mondta ha úgy érzem szóljak ha majd akarom mert ő nem fog már kezdemenyezni. Azt is mondta keressek magamnak nyugodtan mást mást akihez jobban vonzódom. Én soha nem szeretem ennyire senkit sem senkinel nem kivantam ennyire a szexet mint vele. Kérdeztem mi legyen akkor? Mondta ha már ki fizetuk a nyaralás ami 1.5 hónap múlva lesz menjünk el aztán meglassuk. De szerinte nem ő az életem párja. Szerinte ne tervezek vele sokáig.


Megcsalni biztos h nem csal meg. Együtt jövünk együtt megyünk mindenhová.


Túlságosan büszke én önfejű néha. Vagy lehet tényleg ennyire rosszul esik neki h vissza utasitom?



2023. ápr. 10. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hát persze, hogy rosszul esik neki. A te libidód alacsonyabban mozog, mint az övé ezek szerint és ezen nem lehet javítani. Tehát szakitsatok.
2023. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Basszus most olvastam el rendesen 6 hónapról van szó!!!

Még izélni kéne, mint a nyulak. Legyen vége mert, csak szenvedtek mindketten fölöslegesen.

2023. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha kivanod vele akkor ha tényleg szereted a kedvéért heti 1-2 alkalommal csinalhatnatok többször egy próbát megér. Próbáld ki de ha neked ez túl sok és nem érzed jól magad abban a helyzetben akkor a szakítás lenne a legjobb mindkettotoknek
2023. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!