Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján velem is normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján velem is normális lenne?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik de nem hiszem hogy az esete vagyok. Féltem eddig hogy ki nevetne vagy rosszabb. De hallottam mikor a haverjának mesélte hogy irt neki egy lány hogy tetszik neki stb de ő a lánytól nem akar semmit. A haverja azt akarta hogy akkor ne is írjon neki vissza ő viszont el kezdte hajtogatni hogy nem ilyet nem tesz, szépen el mondja neki mi van nem akarja megbántani.

Ha én közelednék és nem tetszem akkor velem se lenne bunkó? (20/l)


2023. ápr. 10. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnál így reagálta le, akkor valószínűleg nálad is így fogja

Mennyit szoktatok beszélgetni, olyankor milyen a stílusa?

2023. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nálad is ugyanígy rendezné a dolgot. Amúgy ez a jó hozzáállás. Őszintén elmondani a másiknak az álláspontunkat.


Egy próbát megér a dolog. Mit veszíthetsz? Legalább tudod, hogyha esetleg vissza is utasítana, azt is csak normálisan és kedvesen csinálná. Hajrá, majd írj ha van fejlemény! 😉

2023. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
20 évesen milyen osztálya jársz?
2023. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Gondolom valami egyetemen.

2023. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nincsenek osztályok...
2023. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

#5

Akkor kar vagy valami hasonló. Nem mindegy amúgy? A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen részlet.

2023. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#3 Érettségi utáni technikum
2023. ápr. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!