Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos elvárások lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárások lennének?

Figyelt kérdés
A nőkhöz szól a kérdésem! Ti figyelembe veszitek a párotok szexuális igényét vagy azt hogy mit szeretne? Gondolok olyan egyszerű dolgokra mint szex napközben, vagy este égve maradhat a lámpa, esetleg hogy ti legyetek felül. Vagy közös zuhanyzás. Ezt ti elutasítanátok mereven, hivatkozva hogy én nem vagyok ilyen?

2023. ápr. 10. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az, hogy jogos elvaras, kölcsönös megegyezés és ízlés, preferenciák inkább.
2023. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, elég alap, vanilla dolgok. Lehet, hogy ez valakinek újdonság, de nőként is élvezem a szexet. Változatosan, tartalmasan, nem sötétben egy pózban 2 hetente. Az igényeink pedig passzolnak, ezért vagyunk együtt, kölcsönösen figyelembe vesszük egymás vágyait.
2023. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően akkor jó egy kapcsolat, ha azt tartjuk szem előtt, hogy a másik boldog legyen. Ha valaki annyira nem képes a párjáért, hogy alkalmanként felül legyen vagy felkapcsolva legyen a villany, az marhára szerelmes lehet…
2023. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Bár én férfi vagyok, de ha ő azt mondja, hogy ő nem olyan és te olyan nőt akarsz, aki olyan, akkor miért vagy még mindig mellette? Nem várhatod el azt, hogy akarata ellenére bele menjen olyan dolgokba, amit ő nem szeretne.


Amiket írtál, abba semmi extrém nincs szerintem sem. De ahogyan vannak olyan emberek, akik az átlagnál sokkal pajzánabbak és magasabb inger küszöbbel rendelkeznek, úgy bizony vannak olyanok akik jóval az átlag alatt, úgy mond "zsebkendővel fogják meg a f*szt is". Ez valószínűleg egy örök konfliktus lesz köztetek, így azért nem árt elgondolkodni, hogy tényleg egymásnak valók vagytok e.

2023. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
#4 persze, így is hozzá lehet állni, hogy “valami nem klappol akkor dobd ki és következő”, csak párkapcsolat nincs kompromisszumok nélkül. Ha valami nem tetszik, meg kell beszélni és megoldást találni. Szakítani akkor kell, ha nem vevő semmilyen kompromisszumra.
2023. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Kedves 5-ös. A kérdésbe benne van, hogy elutasítja mereven. Abban hol van a kompromisszum lehetősége?
2023. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

A szexnek csak akkor van értelme, ha mindkét fél élvezi, így igen, mindig is figyelembe vettem, hogy a párom mit szeretne. Pláne, ha olyan semmi apróságokról van szó, mint amiket te hoztál fel példának.

Egy bizonyos szintig lehet alkalmazkodni, de ha túlságosan eltérőek az igények és a vágyak, akkor jobban jár mindkét fél, ha elengedik egymást és keresnek egy olyan embert, akivel jobban passzolnak ilyen téren.

2023. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert úgy érzem hogy én rugalmasan állok hozzá. Neki is vannak olyan dolgai amik nekem nem annyira jönnek be, be érte megteszem. Nem, nem szexuális tartalmú. Valahogy fura hogy mindenre az a válasza hogy ilyen vagyok. Oké, értem, mindenki olyan amilyen. Viszont ami nem fér a fejembe az az, hogy miért nem érzi azt hogy megtenné értem? Ahogyan én megteszem érte? Sosem főztem addig, de megtanultam 1-2 dolgot csak azért, ha hazaér a munkából ott legyen előtte az asztalon. Vagy éppen feladom a foxpost csomagját magamtól, elintézem a dolgait, vagy éppen fél órán át vakarászom mert azt szereti. Nekem már fárasztó, de megcsinálom neki mert élvezi. Vagy csinálok érte olyan dolgokat ami nem én vagyok, de ez nekem nem számít, ez engem erősít.


Sajnos nagyon azon gondolkodom hogy meddig tudom csinálni mindezt, mert nem élvezem vele a szexet, sőt már úgy vagyok vele hogy elmegy a libidóm is a gondolattól amiért ilyen egyenesen elutasít. Nekem kevés a sötét szoba, én látni akarom. Ő ezt nem engedi. Nem tudom miért, nekem kifogástalan. Amikor zuhanyzik vagy fürdik, engem kizár. Baromira frusztrál a dolog! Legutóbb lekókadtam a szexnél, mert előjönnek ezek az érzések, és már alig tudok elmenni is. ezek nálam pszichés dolgok, de valahogy nem érdekli igazán.

2023. ápr. 10. 23:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán nem illetek össze.


Ha valaki nem akar megtenni valamit, teljesen mindegy, mennyire vanilla, azt nem tudom jól fogadni, hogy a kedvemért belemegy. Nekem az magas, hogy lehet élvezni valamit, amit a párom nem akar, de "engedi" vagy "hagyja" vagy "belemegy". Szerintem ezeknek a szavaknak nem kéne a szexben létezniük.


És egyik oldal sem normális. Sem az, aki szemforgatva belemegy, csak hogy a másik végre befogja, és az sem, aki dörzsölgeti a kezeit, hogy na végre, hagyja magát kezelgetni.

2023. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek nem nagy dolgok, de nálam egy pár része pont nem menne, mert utálok mással zuhanyozni, borzasztó fázós vagyok, és ha már nem csak rám folyik a meleg víz minden bajom van. A szex pedig egy olyan tevékenység, amit szeretek sötétben, vagy félhomályban végezni, mert olyankor nyugalmi állapotba kerülök, és zavarja a szemem a fény, még kiégeti, szóval azt se bírom. :D A többi az oké. Szóval ja, alapjáraton ezek nem nagy dolgok, de én ilyen extrán fura vagyok. De lehet kompromisszumot kötni, pl. hogy együtt beülünk a kádba, és nem zuhanyzunk, így folyamatosan érni fog a meleg víz mindenkit, a szexnél pedig éjjeli lámpát kapcsolunk be, hogy lehessen látni, és az én szememet se égesse ki.
2023. ápr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!