Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek nagy elvárások lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások lennének?

Figyelt kérdés
Már megint emésztem magam a férjem miatt.Itt van péntek,egyszer sem kérdezte meg a héten hogy mi újság hogy telt a napod,vagy a gyerekkel orvosnál voltunk,más vizsgálatokon is arról sem érdeklődött hogy mi volt.Magamtól meg nem kezdem el mesélni...már nem!!!Jól esne ha látnám hogy érdekli mi van velem.Mert az erről szól nem?Se a munkáról (igaz nincs izgalmas munkám,takarítónő vagyok) de akkor is.Jól esne hogy ha megkerdezne mi volt mit kelett csinálnom aznap vagy valami.Én mindig érdeklődők utána mi volt ma hogy telt a napod mit csináltál.Ő pedig olyan lelkesen meséli.Vissza kérdezek is mindig és ez és az...így lehet beszélgetni szerintem.Ha esetleg..esetleg megkerdezi elmesélek valamit akkor egy ket szoval válaszol de nem kerdez.Vagy a múltkor elmentem egy ismerosomhoz és pont elkerultuk egymást vártam rá,írtam a férjemnek sms t hogy később megyek..stb..erre ő tegnap előtt leugrott a baratjához azt mondta fel egy óra és jön,erre 4 óra múlva jött haza.Mondtam neki nincs gond belőle de azért irhatott volna egy sms t hogy tovább marad mert beszélgetnek meg.Erre ő volt kiakadva rám és nem értette hogy miért mondom ezeket.Szerinte en vagyok a hülye megint.Azért mert 10+ éve együtt vagyunk gondolhatna rám is.Direkt felirtam a naptàramba hogy ezen a héten egyszer sem kérdezett a napom felől,mert már nem egyszer mondtam neki ezeket de ő azt mondta mindig hogy ő pedig kérdezi érdeklődik.De nem,nem vagyok annyira gyagyás hogy nem emlékeznék rà.Miért ilyen velem??Szerető nincs se neki se nekem,a szex is oké de már nemtudom mit tegyek.Már belátom hogy fullra nem erdeklem ot.Mit tegyek tegyünk hogy rendbe jöjjenek a dolgaink?Màs pároknál is igy van?Minden tanácsot szívesen fogadok.
2020. jan. 24. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Még az 1970-es években feltaláltak egy fantasztikus dolgot. Beszélgetésnek hívják. Ki kéne próbálnotok...
2020. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam 100 x vele beszélni,pont ezt írtam fent is.De ha belém beszéli hogy en hazudok mert ő erdeklodik felolem akkor mit tudok még mondani?Ha csak a maga igazàt fújja.Utolsó ilyen beszélgetésünknél is hiába beszéltem mondtam neki hogy nekem rossz ez rosszul esik fogta magàt es kiment a helységből úgy hogy közben en beszéltem hozzà.
2020. jan. 24. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, tíz év hosszú idő. Úgy értem, ez már bőven az az időszak, ahol a rózsaszín ködnek még csak a hűlt helye sincsen. Itt már küzdeni kell a kapcsolatért, minden nap oda kell tennie magát mindkettőtöknek. Ezt mondd el neki és ha már ez se érdekli, akkor el kell gondolkodni azon, hogy kell-e ez nektek. Bár én nem látok bele a házasságotokba, de szerintem te se vagy olyan kisangyal, mint ahogy itt előadod... nem szántam sértésnek.
2020. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem akartam magam kisanygalként feltunetni,szó sincs róla.De kimerem bátran jelenteni hogy en mindent megteszek ertunk.És harcolok a kapcsolatunkért.Sosem hagyom ott amikor beszél velem,mert nem értek eggyet azzal amit épp mondd.Ez tiszteletlenség szerintem.
2020. jan. 24. 11:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megkérdezem, de honnan vagy abban biztos, hogy nincs

senkije? Mert ő azt mondta?

2020. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A munkahelyen csak férfiak dolgoznak,mindig időben itthon van,egy barátja van aki csaladi barát oda szokott eljárni.Ott joba vagyok a feleséggel,tudom hogy ott van.Nincs kódolva a teloja nincs takargatni valója,akármikor belenézhetek, ő is az enyembe.
2020. jan. 24. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfi ilyen. Hosszú kapcsolatban szerintem én is ilyen vagyok.

Nem érkedlődöm már annyira, de ettől még szeretem a párom és eszembe sem jut megcsalni. Persze ez attól még nem okés!

Neki is fel kellene fogni hogy rossz irányba haladtok. Kicsit rád kellene figyeljen, egy kicsit adni neked, hogy boldoggá tegyen. Kettesben el kellene utaznotok valahová, kikapcsolódni, kilépni a mókuskerékből. Kiváncsi lennék történne e változás, valamint egy idegen környezetben lefolytatott beszélgetés a témáról, szerintem jót tenne!

Ne félj öszintén megosztani vele nindezt amit itt leírtál. Csak arra figyelj hogy ne követelőzve tedd, ne agresszívan. Viszont ő sem léphet fel agresszívan , felcsattanva ellened, ha igen , figyelmeztesd erre hogy te próbálsz nyugodtan kedvesen kommunikálni, a kettőtök kapcsolata érdekében (pedig legszívesebben már ordítanál hogy rád figyeljen kicsit).

2020. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Együtt dolgozok a férjemmel, családi vállalkozásban. Naponta 2 órát töltök egy másik irodában, csak ennyit nem vagyunk egy légtérben.

Mégis meg szokta kérdezni, milyen volt a napom. Lassan 30 éve vagyunk együtt.

2020. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma este ha kettesben leszünk megpróbálok beszélni vele ezekről.Remélem jóra fordul minden.
2020. jan. 24. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bszd ki az ürget a lyukbol! Tedd ki.a komfort zonajabol! Csinositsd ki.magad jarjal randikra! Mamlasz szajura ne pocsekold az időd!
2020. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!