Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magas elvárások lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas elvárások lennének?

Figyelt kérdés

Adott egy csinosnak mondott nő, aki főiskolára járt, tehát okos is. Művelt, szívesen olvas szépirodalmat, pl Anne Rice vagy Tiffany Reisz könyveit. De nem talál pasit az istennek se. Pedig csak annyit szeretne, hogy a pasi legyen művelt értelmiségi, diplomás, mert a diplomátlan alkeszok nem olvasnak, nem járnak koncertre, így beszélgetni se tudnának miről. Meg ezeknek úgyis kissebbredűségi komplexusuk lenne mellette, az meg kinek hiányzik? Az se baj ha a pasi emancipált, és nem fél megmutatni az érzelmes oldalát, képes megnyílni, "rákapcsolódni" az érzelmi hullámhosszra. Azért panaszkodós meg nyavalygósan lelkizős ne legyen, mert az férfiatlan.

Legyen a pasi ferfi! Határozott, erős, aki megvéd a mammuttól - jó, nincsenek mammutok, szóval legyen olyan klasszikus erős férfi.



2020. aug. 8. 20:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nőként kérdezem, hogy most klasszikus ősember legyen, vagy művelt irodalmár?
2020. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondanám. Biztos van ilyen pasi, de nekem most egy kicsit hányingerem lett.

Nem tudom megmondani miért. Lehet, hogy csak a kissebbrendűségi komplexusom.

2020. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Meglehetősen magas elvárás, amikor már a legtöbb ember szinte analfabéta ösztönlény.
2020. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Szóval... Ha én festő vagyok, de művelt, mert egyébként a kvízekre is mindig jól válaszolok, bérletem van a színházba, mert szeretek járni, van házam és kocsim, nem jönnek szóba mert neked csak diplomás hapsi kellene, úgy, hogy neked főiskolád van "csak".


Igen. Elég nagy elvárás, vegyél vissza magadból. Azért mert valaki nem egyetemista, nem alpári.


Le pontozhatsz nyugodtan, megszoktam ha őszinte valaki mínuszt kap

2020. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem lehet egy túl okos nő, ha az lenne tudhatná, hogy igy nem fog férfit találni magának sose.
2020. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de attól hogy valaki főiskolára járt még nem feltétlen lesz okos is. Egy olyan ember is lehet művelt akinek nincs diplomája.
2020. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Mondok neked valamit: nőként nem nagyon lehetnek elvárásaid. Ezt az életed alatt már meg kellett volna tapasztalnod, mint egyszerű tényt.


Olvass Jane Austen-t, és képzelődj, mert olyan, amilyet szeretnél, nem lesz. LEHETNE, de a férfiak nem akarnak semmilyenek lenni.


Képzelet, képzelet, képzelet, a valóság teljes kizárása.

2020. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez a kérdés még mindig az előző kérdés ihlette provokáció.



Igen, diplomás nő diplomás férfit fog keresni, akkor is ha összeszarják magukat ettől itt a nem diplomások.

2020. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Anne Rice, mint szépirodalom? 😂 Vannak gondok....
2020. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2020. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!