Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exevel rengeteg kozoskep...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exevel rengeteg kozoskep mediaban, igy ismerkedik?

Figyelt kérdés

Halo, ismerkedek egy sraccal..sok infot elkondott magarol igy megtalaltam kozossegi oldalakon.. fel evvel ezelott posztolt utoljara exevel kismillio kepet..es azon is tul van meg millio exevel es az exenek is rola.

Nem tudom teljesen elment a kedvem a sractol…

Miert nem lehet torolni a regi kepeket?? Foleg igy, hogy ismerkedik is?


2023. ápr. 10. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Offos lenne egy ilyen csávó nekem.Oké én elhiszem,hogy nem mindenki haraggal válik el a párjától,de azért közös kép ne legyen már kint.Én megkérdezném tőle miért hagyta még kint kíváncsiságból,de egy ilyen ember nálam már nem esélyes.
2023. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is red flag… valaki megmagyarazna aki ilyet csinalt eletben, hogy miert??? Amugy van egy volt osztalytarsnom az lattam meghazasodott es raneztem a pasi profiljara annak is meg exevel voltak kint kepek, de ez ugy, hogy mar elvette osztalytarsnom xddd ez annyira gaz mintha elete szerelme lett volna az ex
2023. ápr. 10. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az ilyenek elvárják a párjuktól, hogy ne zavarja más nő jelenléte az életükben akár a közösségi oldalakon, akár offline is.
2023. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy elment a kedved. Először zárja le, aztán ismerkedjen. Felejtős.

N

2023. ápr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja eleg gyanus meg azt is feltételezem együtt is vannak…latom kb 6eveig voltak egy par.. na de ha vege akkor meirt maradt kint az egesz eletuk?
2023. ápr. 11. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!