Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tii sem bírtok olyan pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tii sem bírtok olyan pasikkal ismerkedni, akik sokszor hangoztatják, milyen kevés idejük van a munkájuk miatt?

Figyelt kérdés

Mindenki arra szán időt, amire akar. Volt már nagyon elfoglalt palim, mégis tudott időt szakítani rám.

És vajon miért hiszik a pasik, hogy ezt a dumát bekajálja egy nő?

Elküldöm az anyjába azt, aki kb.3x ellövi ezt. Nyilván csak dgni akar.🙄


2023. ápr. 11. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tényleg kevés időm van.Ami nem azt jelenti hogy fél napokig nem válaszolok ha beszélgetünk.

Másodállás házfelujítás jelen pillanatban.

Te egy társ jó lenne.

43/F

2023. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oké, hogy kevés ideje van valakinek. Mai világban ez nem újdonság. Csak az a durva, ha ezt valaki felhasználja, hogy most nem ér rá, meg utána se, meg utána is alig fog.
2023. ápr. 11. 09:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az csak duma!

Teszteld le.

Amikor lemond egy talit (pl egy vacsora)akkor írd neki hogy "csak egy gyors szexet akartam volna"

Lesz ideje meglátod.

Akkor ott megírhatod neki hogy szexelni tudnál időt szakítani de egy vacsorára nem?

És felejtsd is el.

2023. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőkből is van ugyanilyen. Elkezdünk beszélgetni, aztán sosincs ideje találkozni, mindig mindenben benne van egyszerre, dolgozik, másodállása van, tanul (még egyetemen vagy munka mellett tanfolyamon), a barátaival, a családjával, a kiskutyájával van, a hobbijait csinálja, stb.


Ez eddig oké, csak akkor mi a f@*szért van fent társkeresőn és akar ismerkedni, ha amúgy már ki van töltve minden perce most is és láthatóan nem akar az idejében helyet csinálni még egy embernek?

2023. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez kamu. Én dolgozok, sportolok, vannak barátaim, kutyám, mégis tudok heti 3-4x találkozni a barátommal. Sosem mondtam még le randit. Mindenkinek arra van ideje, amire akar.
2023. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kamu. Nem is ez a kérdés.😂
2023. ápr. 11. 09:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy kamu, akkor hagyd a francba a pasit🤣
2023. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Írj nekem, időmilliomos vagyok és munkanélküli
2023. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Kinek mi. Én szeretem ha valaki elfoglalt, mert akkor tuti nem fog rám telepedni.
2023. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Maximálisan egyetértek a #9-el. Mindig ilyen idomillimos, rám telepedos pasit fogok ki. Herotom van tőle.
2023. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!