Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jo fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo fiatalon elkezdeni a komoly kapcsolatot? Ertem en 17-18 evesen? Vagy akar meg korabban?

Figyelt kérdés

es volt mar olyan lany/fiu akinek csak egy szerelme volt,es azzal ossze is hazasodott?nem banta meg hogy nem tombolta ki magat?

nem vagyodott idosebb korabban masra?


2010. okt. 8. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves koromban jöttem össze egy fiúval ő 14 volt 6 évig voltunk együtt, de ő azt mondta, mást is ki akar próbálni, így szakítottunk. Én akkor nem bántam volna ha ő lett volna az egyetlen az életem során, persze most már örülök, hogy nem maradtam mellette:) De azért 17-18 évesen biztos más elkezdeni egy kapcsolatot.
2010. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18 voltam amikor összejöttem egy lánnyal.

Hat évet jártunk...

Minden ok volt, de nem éltünk korábban eleget.

Szétmentünk.

2010. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

anyám és apám elsők voltak egymásnak és még mindig együtt vannak...anyám 16 volt apám 21. most 36 és 41 évesek. én 14 vagyok és fél éve van barátom:)

Ł

2010. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egyénfűggő valakinek igen, megéi valakinek nem.

Nos bocs tudom,hogy nem segítettem vele sokat.

2010. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyénfüggő. Érettségtől, igényektől függ, aki nem akar "tombolni" meg kiélni magát (pl én) annak akár a 14 évesen elkezdett kapcsolata is lehet tartós. Bár ahogy írtam ez érettség, és nem pedig életkor kérdése.

19/F

2010. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem sosem kapott el, ez a kiélés nevű baromság. A komoly kapcsolat egyenlő a halállal, hogy élni kéne helyette?
2010. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én 16 múltam mikor elkezdtem a mostani kapcsolatom, most 19 vagyok. Kicsit vágyom másra, de tudom, hogy más nem olyan jó mint ő:)
2010. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kerzo válasza:

16 vagyok és én vágyom a komoly kapcsolatra csak még nem jutottam el senkivelse addig hogy sikerüljön is de hogy egy szerintem bölcs csapattol idézzek:

"Jobb egy életre 1 társ, mint hetente 19 partner"

2010. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!