Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/ lányok! Ha egy férfi V...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/ lányok! Ha egy férfi V nyaku polót vesz fel, legyen borotválva a mellkasa?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, randim lesz este. Egy v nyaku polot szeretnék felvenni. Ciki ha nem borotválom le a mellkasom? Vagy ez bejön álltalánosságban a nőknek?

2015. aug. 20. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ne V nyakút első randira:D Ez persze a személyes véleményem, de ha mégis amellett döntesz ne vágd le hacsak nem nagyon nagy szőrök. Egyébként ha szoktál inget hordani, az jobb választás lenne:)
2015. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát... nekem nagyon nem jön be a V nyakú póló férfin... szóval első randira inkább valami "hagyományosabbat" vegyél fel szerintem.
2015. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szoktam, de ha azt veszek is, felmerül ugyanez a kérdés. :)

Egész hideg lesz, így lehet v nyaku pulcsit is veszek hozzá. :D

2015. aug. 20. 14:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy igazi valódi férfi sosem borotválná a mellkasát:D Már itt kezdődik a dolog:D
2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne a nő döntse már el, hogy szőrös legyen a mellkasod vagy sem!!

Legyél már férfi, határozott és ne egy papucs!

Ha neked úgy jó, hogy szőrös, akkor hagyd úgy, a nő pedig fogadjon el így, ahogy vagy, vagy pedig ha nem fogad el, akkor az a nő nem is ér semmit!


Kérdésedre a válasz: a férfi döntse el, hogy ő hogyan akarja hordani, szőrösen, vagy sem. Nekem teljesen mindegy, mivel mind a kettő tetszik nekem, plusz nem én hordom.

2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Akkor a helyedben én hagynám úgy ahogy van a mellkasod. Felvennék egy inget és arra már nem gáz a V nyakú pulcsi szerintem. Ha meg beültök valahová, ahol meleg van le tudod venni:D

2015. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha női ruhát hordasz, akkor hogyhogy nőkkel randizol?
2015. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne borotváld le!Szerintem nagyon szexi ha picit kilátszik!
2015. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond sem a V nyakkal, sem a szőrrel. Ha csak nem borotválod amúgy is rendszeresen (a magad kedvére), hülyeség egy randi miatt leszedni.

Első randin jobb azt az oldalunkat mutatni, amik tényleg mi vagyunk, mert akkor később sem lesz negatív meglepetés.

2015. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7# Hogy érted azt, h női ruhát hordok?
2015. aug. 20. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!