Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnéznétek-e a párotoknak ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek-e a párotoknak ezt?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt élünk, jól működik a kapcsolat, nincsenek nagy gondok. Viszont nemrég lebukott, hogy egy másik lánnyal régebb óta intim képeket küldözgetnek egymásnak, szexuális töltettel fűszerezve. A lány 300 km-re lakik tőlünk, sosem találkoznak, ez biztos, barátom azt mondja, csak szórakoznak egymással virtuálisan. Tudom, hogy fizikai megcsalás nem történt, de nem értem, miért csinálja ezt? Ti engednétek neki, belefér ez még, vagy ez már érzelmi megcsalás?
2023. ápr. 15. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítanék.
2023. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Biztos, hogy nem tűrném el.
2023. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Egyik volt barátom volt ilyen de ő több ezer km-re levő nő agyát fűzte online mellettem, akkor kezdett igazán zavarni mikor elkezdett vele engem hasonlitgatni! Ugyanazokat kerdezte tolem mint tőle aztán mondta hogy és a csaj meg mit válaszolt(sokkal poénosabbat tetszetősebbet persze)

De legalább megtisztelt azzal automatice, hogy amit főztem vacsorát úgy ette, hogy addig legalább nem telefonozott. Igazi gentleman..


Utolag kiderült hogy feltekeny volt mert Szerinte hanyagoltam, amolyan potcselekves volt neki hogy van egy netes rajongója.

De az életét mindeközben úgy alakitotta hogy le is lépett, mert azt hitte ÉN hidegülök tőle!

Es ez miatt amiket csinált(anyjához lelép nem alszik velem, én ugye csak ezeket láttam folyamat veszekdtem is meg ki is dobtam nem egyszer költözött el meg vissza, miközben ő provokálta ezt ki mert ő azt hiszi nem is szeretem meg stb)

Önsorsrontó.

2023. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
*Szóval ez red flag hogy valami nem stimmel a pasinak otthon
2023. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Dugni szoktatok? Tudod mennyi olyan kapcsolat van hogy nincs ló, jó a szamár is? Innen megmondom hogy nem te vagy álmai nője, a szex unalmas, ezért jó flörtölni mással. Sokminden nem köt össze titeket.
2023. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5# igen, eddig úgy tudtak semmi gondunk nincs, jó a szex is.
2023. ápr. 15. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő neki nem elég, kell neki az új, és ha akad közelebbi szétcsal. Megvárod?

Érzelmi-szexuális téren már túl is van rajta, már csak a fizikai hiányzik.

2023. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
6. Azt csak te gondolod hogy jó a szex. A szex a fejben teljesedik ki, nem az ágyban. Én férfi vagyok, a volt kapcsolatomban a s*ggem volt kinyalva, szex minden nap, aztán mégis más kellett. Ha egy férfi máshol nézelődik, az annak a jele hogy menne, de még kényelmes a jelenlegi.
2023. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7# volt egy nagyon csinos kolléganője, aki rá volt barátomra kattanva egy időben, de nem csalt meg vele. Saját szememmel láttam a beszélgetésüket, ahogy visszautasította, hogy munkán kívül találkozzanak.
2023. ápr. 15. 10:33
 10/19 A kérdező kommentje:
8# az lehet, hogy egyszerűen ilyen típus? Tehát nem elég neki soha egy nő, mindegy kivel van?
2023. ápr. 15. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!