Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Elnéznétek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elnéznétek a párotoknak, hogy más nőt fuvaroz haza a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Nem rég ismerik egymást, a parotok bejár a nő munkahelyére és egyszerre végeznek ezért haza viszi.

Nem esik útba, de tegyük fel a párotok nagyon kedves segítőkész ember.


2023. jan. 12. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tetszene. Egyszer-egyszer talán belefér, engem is vittek már el valameddig, de rendszeresen nem férne bele.
2023. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
94%
Én már ott elvesztettem a fonalat, hogy miért járna be a párom egy másik nő munkahelyére?🤔
2023. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
92%
Ja, miert jarkal be a munkahelyere? Ha a sajat kollegaja es utba is esik, az oke, de a leirt szituacioban 99%, hogy nyomul a nore.
2023. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
71%
Így, hogy nem is esik útba, nekem fura lenne, ha rendszeresen elvinné. Ha mondjuk úgy végeznek, hogy pont nem jön sokáig busz és a nőnek sokat várnia kéne emiatt, ezért kedvességből néha elviszi, az oké, de minden nap túlzásnak érzem. Mondjuk erősen attól is függne a véleményem, hogy milyen a kapcsolatuk, hogyan beszél róla stb. Ha azt látom, hogy tényleg csak baráti és pusztán kedvességből viszi el, akkor kevésbé zavarna, de ha bármi jele lenne, hogy bejön neki, azt nem viselném jól.
2023. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
86%

Nem kollégák, nem esik útba de cipelni?

Azt gondolnám, hogy megakarja rakni a hátsóülésen, vagy cipelné hotelba szintén reszelésre.

Úgyhogy megkerdeznem a párom mi szüksége van kocsikázni minden nap egy ismeretlen nőt.

Természetesen ha nem lenne jó kibeszeloje, esetleg azzal jönne mint te írtad, hogy segítőkész, rendes ember akkor az lenne a válaszom számára, hogy:

"Segíts a bajbajutottakon, gyerekeken, állatokon!"

Beleegyezne ebbe, akkor figyelnek olyan jelekre, amik arra késztetnének, hogy ne bízzak benne és ha bebizonyosodna, hogy a bizalmatlanságom nem alaptalan, lenne rá okom mint pl. eldugja a telojat, kimaradozik, elhidegul tőlem, nem kíván és törődik velem arra következtetnek, hogy a nővel még tartja a kapcsolatot és elbucsuznek örökre azt dagassza meg bárhol, én végeznek vele örökre!

2023. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
82%

Nem! Ha bejár a munkahelyére, akkor nyilván nem egy helyen dolgoznak. Bár nem teljesen értem miért végeznek egyszerre, kivéve ha a párod valami üzletkötő, vagy afféle. Ebben az esetben még el is fogadható lenne, ha útba esne. De mivel nem esik útba, így nem nézném el. Mivel nem régóta ismerik egymást, így a barátságot, "haverságot" hagyjuk is. Talán szimpatikus, barátságos, kedves a nő, de ez sem indok a haza fuvarozására. Szerintem több a nyomulás ebben, mint az intelligens haza fuvarozás.

Én a helyedben megkérdezném a páromat miért fuvarozza a nőt. Ha nem megy busza, vagy későn valószínűleg "odalökném", hogy ezt a problémát oldja meg a főnöke, vagy a férje 😁 vagy ő saját maga, hiszen nem csecsemő már.

De egy biztos, gyorsan rövidre kell zárni ezt a haza fuvarozást, mert hosszútávon nem lesz jó vége....

2023. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan kedves ember akkor esetleg veled is kedves lesz, és figyelembe veszi a határaidat.
2023. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
21%
El
2023. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
78%

Talán ide illik. Ja röviden Nem!

Exem munkanélküli volt (okés nem volt pénze) előtte egy cukrászdában dolgozott egy kis városban. Úgy volt busszal jön hozzám,én meg meglepetésként(szerintem így illik) kimentem elé a buszmegállóba. Busz megállt ő sehol....pedig előtte megírta a buszmegállóban van otthon és várja a buszt. Ledöbbenve állok, előző buszmegálló pár száz méterre van abból az irányból megjelent. Kamu szöveg hogy 30alkalommal jó helyen szállt le de 21 edikre véletlenűl hamarabb eggyel. Rájött ezt igy nem hiszem el,hát kivallotta a buszmegállóba felvette egy törzsvendége és ő hozta be mert pont ide jött. De a busz megy 70-75el megáll 7-8megállóban előző megálló meg a mi megállónk közt 5perc kényelmes gyaloglás az út....Valahogy nem stimmelt a dolog nem szerettem az előtt se azota se az ez meg az fuvarozgat dolgot.

2023. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

A kérdések jogosak. A lány recepciós a férfi oda jár, mint fogyasztó.

Egyszer történt ilyen, de elég szándékosnak hatott az "egyszerre" végzés és a lány el is utasította eleinte az ajánlatot. Röviden ennyi, csak érdekelt a véleményetek.

2023. jan. 12. 23:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!