Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez több a részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez több a részéről, vagy csak nagyon jó munkatárs-barát vagyok(több a leírásban)?

Figyelt kérdés
Szóval adott a helyzet, két évek óta foglalt ember, én másfél éve dolgozom ott ahol, ő régi motoros. Egy területen dolgozunk, de mégis éléggé külön. 3. munkatárs által kerültünk beszélgető viszonyba, ez is inkább a szüneteink alatt alakult ki. Kb tavaly őszre egész jól összebarátkoztunk, decemberre kezdett feltűnő lenni hogy nagyon sokat lógunk együtt munka közben nagyon sokat beszélgetünk.Hajlamos más kollégát totál kizárni a társalgásbunkból,-ezt nagyon sokszor tapasztaltam- az erős szemkontaktusával, ami lehet h csak nekem erős -nekem a pár másodpercenként meg kell szakítanom, mert kellemetlenek érzem…Sokat van a látóteremben, egy jó pár összenézés is történik ilyenkor. Szinte az összes szünetet együtt tarjuk, közös viccek, témák szinte kifogyhatatlanok, illetve az egymáshoz mászkálás is jelen van ( flört nincs, vagy ha igen, az nagyon kezdetleges, inkább kedvesebb vagy bátortalanabb(?) ugratás, de semmi pikáns). A nagy csillogó szemek általában feltűnnek, és az is hogy ömlik belőle a szó férfi létére, bár én sem panaszkom a beszélőkémre. Viszonylag sokat tudunk már egymásról, magánéletről, múltról, párkapcsolatokról,-mostaniakról is. Direkt testi érintkezés nincs köztünk, véletlenek előfordulnak.Én nagyon vigyázok h ne másszak senki magánszférájába, és vigyázom az enyémet is, viszont ez a távolság határozottan lecsökkent köztünk. Az érdekes dolog még, amit talán érdemes megemlíteni, hogy mielőtt színreléptem, léptünk a 3. munkatárssal inkább egyedül lehetett látni, és inkább elszeparálta magát másoktól, ezt szóvá is tették páran, nem csak nekem tűnt fel. Sokszor látom hogy ugyan abban a pozícióban beszélgetünk, nem tudom ki utánoz kit, mindig elfelejtem kifigyelni,😃illetve nagyobb brancsban felém néz a testével.Eléggé száraznak hathat így felsorolva, de túl nagy konkrétumokat nem szeretnék kiadni, illetve nem szerettem volna azt éreztetni hogy terveim vannak, mert nincsenek, pusztán csak szokatlan számomra az egész, illetve párszor előfordult már hogy olyan srácok vallottak szerelmet, vagy utólag mesélték el hogy nagyon tetszettem nekik, akikről nem is sejtettem, szóval analfabéta voltam mindig ebből a jelezgetésből, meg sejtelmekből. Hajlamos vagyok barátságnak nézni azt a szitut is ahol a másik fél be akar vágódni. Másfelől mindketten kapcsolatban vagyunk, én nagyon régóta, ő házas, és apa, meg +tizenév a javára, szóval szívem mélyén remélem hogy itt semmi félnivaló nincs, hisz nyilvánvaló hogy egymás társaságát azt élvezzük, és így elviselhetőbbé tesszük a bent töltött időt, nem pedig egyszer csak majd a nyakabmba szakad valami dráma, úgy hogy gőzöm sem volt semmiről…Tehát kíváncsi vagyok ki mit szűr le, jellemzőek e ilyen összetartó férfi-nő munkahelyi barátsagok, vagy ha nem akkor ez megmarad e ennyiben. Esetleg ha hasonló cipőben voltatok akkor kiváncsi vagyok merre ment a dolog nektek.

2023. ápr. 15. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Andersenke az előadást kicsit nagyon túljátszottad..uncsi az előadás..
2023. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára vonzódik hozzád és te is hozzá valamilyen szinten. Ilyenkor a legtöbbször a nőn múlik a dolog. Ebből bármi lehet, amit leírtál. Lehet egy -két szex, de szeretői viszony is.

Én azt mondanám elég nagy tapasztalattal, hogy munkahelyi szeretői viszonyba nem ajánlatos belemenni, pláne, ha nem arról van szó, hogy durva érzések vannak már, amit igen nehéz kontrollálni.

A viszonyból könnyen dráma lehet és általában a nő húzza a rövidebbet.

Én most éppen nyakig benne vagyon egy ilyenben… sok sok belső fájdalmat megélve.

Én azt tanácsolnám, hogy igyekezz vele nem kettesben maradni és valamennyi távolságot tartani. A saját érdekedben. Különben le fog fektetni….

2023. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy hogy van nektek időtök ennyit közösen lógni?😁 Esküszöm irigyellek! Azt elárulhatod, hogy milyen munkakör?😁
2023. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2,nő vagy, vagy férfi? Ha nő, érdekelne még pár tanács, hogyan lehetne ignoralni valakit, szivfajdalom nélkül, akivel kénytelenek vagyunk együtt dolgozni, de reménytelen, hogy bármi legyen közöttünk... Mert ő foglalt és soha nem fog kilépni a kapcsolatából. De közben folyamatosan keres (valahol manipulációnak gondolom ezt a részéről),olyan, mintha nem tudna meglenni nélkülem, vagy legalábbis a figyelmem nélkül... Viszont én meg nem hagyhatom ott a munkahelyemet még legalább egy fél évig... ☹️
2023. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszöm a válaszod! Gyanús nekem is hogy lehet hogy itt van valami. Viszont a munkám szeretem, a párom is, tehát itt semmi nem lesz. Érzelmileg pedig nem ér el engem, ezt látom az eltelt időből. Sajnálom ami a veled történik, kívánok neked sok erőt az elrendezéséhez. ❤️ és megfogadom a tanácsod!
2023. ápr. 15. 22:48
 6/10 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló, ez már túl konkrét informácó, de azzal még nem mondok túl nagy titkot, hogy egy gyár. Hogy milyen, melyik, azt megtartom magamnak. Nehari! :D
2023. ápr. 15. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló vagyok! Én azért sodródtam bele, mert nem volt érzelemmentes a dolog. Ilyenkor a szoros, rendszeres találkozások miatt is kialakul egy kötődés, ami megnehezíti az egészet. Itt már nem csak a szex a lényeg, hanem baráti, emberi kapcsolat is úgy, hogy közben az embernek családja van…. :( komolyan nem kívánom senkinek azt, amin ilyenkor keresztül megy az ember. Ha újra kezdhetném a mostani tapasztalatommal, nem mentem volna bele főleg azért, mert velem sem tisztességes…


Szóval kérdező, ha nincs érzelem, akkor szerencséd van, de távolság, ha jót akarsz. Egy intelligens, okos, jó szexualitással bíró férfi, ha bármi rés adódik a pajzsodon ( pl magánéleti gubanc, amit megosztasz vele), le tudja rólad beszélni a bugyit. Szóval óvatosan a haverkodással…!


4-es válaszoló! Nem könnyű helyzet, mert talán neked viszont érzelmeid vannak felé, ha jól értelek. No contact, ami segít… Egyébként nő vagyok.

2023. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon sokat lógunk együtt munka közben nagyon sokat beszélgetünk"


Nálunk pont egy ilyen miatt alakult ki nemrég verekedés. Nem féltékenység miatt, meg nem gyári munka.

2023. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: erre a történetre kiváncsi volnék
2023. ápr. 15. 23:26
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem úgy jön le, hogy csak barátnak tekint,veled ellentétben. Egy idősebb férfi ha akarna vmit másfél év alatt azért már vmi jelet adott volna,vagy utalást,vagy vmi konkrétumot, főleg egy gyárban.
2023. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!