Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
3 hónap járás után szakítottak velem azzal az indokkal, hogy nem alakult ki szerelem. Azt mondta, hogy maradjunk barátok én meg mondtam, hogy jó jó persze mert azt hittem csak úgy mondja udvariasságból, aztán úgyse lesz belőle semmi. Viszont minden héten ír, hogy mi a helyzet velem, meg írta, hogy majd talizhatunk ha erre jár. Most nem tudom, hogy akarom-e én ezt, mert nekem vannak iránta érzéseim. Az egyik felem azt mondja, hogy zárjam le vele, a másik meg azt, hogy néha miért ne beszélhetnénk vagy ihatnánk meg egy kávét. Azt se igazán értem, hogy ha tényleg nem érez úgy irántam akkor miért akarja tartani így a kapcsolatot.

2023. ápr. 17. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz vele többé.
2023. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

*Azt se igazán értem, hogy ha tényleg nem érez úgy irántam akkor miért akarja tartani így a kapcsolatot.



Talán azért mert emberileg nem szeretne elveszíteni. De nem társként.


A mai világban önzetlen barát az egy felbecsülhetetlen kincs. Aki nem árul el, nem döf hátba, n em játszik ki, akivel tudsz beszélgetni, vidulni, és ha bajba vagy akkor számíthatsz rá, és ez oda-vissza működik. De csak azoknál az embereknél akik egyenesek, tudnak nőszinték lenni.


A kétszinű, képmutató, hazug, érdekembereknél sosem működik.


Ha az utóbbi kategória vagy-ezt neked kell tudnod-akkor csak annyit: kiderül. Idő kérdése és kiderül, és akkor megint vesztes leszel.

2023. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra ez kellemetlen, akkor ne csináld!
2023. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ex nem nagyon való barátnak.

Szerintem ne erőltessétek!

De igaz a mondás,férfi és nő között nincs barátság.

2023. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Jó de most te a nő vagy férfi vagy?

Ha a nő vagy mindegy, minden ujjadra jut egy férfi, keress mást.

2023. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő és nehezen megy a párkeresés. Nagyon örültem is neki, hogy most valakivel jól alakulnak a dolgok, aztán tessék...
2023. ápr. 17. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Szexkapcsolatot akar
2023. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszinte volt.Engedd el.
2023. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexnel tobbre nem tart. Az, hogy raersz idonkent, azt o ugy dekodolja, hogy megvan a hajlandosagod.
2023. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!