Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok, ti mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, ti mit tennétek ha egy ismeretlen pasi (aki bejön nektek) randira hívna titeket az utcán?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Randiznék vele
Nem randiznék vele
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha ismeretlen, akkor honnan tudnám, hogy minden téren bejön-e?
2023. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha udvariasan szólít le, akkor én elmennék vele randizni - az más kérdés, hogyha úgy látom, hogy személyiségre nem passzolunk, nem folytatnám vele az ismerkedést, akármennyire vonzó külsőre, és elvárom tőle, hogy ezt kulturáltan fogadja (és kifizetem a részem, ha engedi).
2023. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A mocskos, mindenféle emberek által benépesített utcán ismeretlent randira hívni alapvetően egy proli / tré gesztus. Úgyhogy ettől egyből elszállna a vonzereje számomra, még ha addig volt is.
2023. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem jön be, akit nem ismerek.
2023. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem randiznek vele. Nem akarok most randizni, el vagyok foglalva, felolem aztan a jokepu Atyauristen is leszolithat, barkinek nemet mondanek.
2023. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Aki amúgy azért nem ismerkedne, mert ismeretlen az illető, tőlük kérdezem, hogy Tinderen miben más a helyzet?
2023. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!