Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapvetően a férfi kinézete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően a férfi kinézete határozza meg, hogy milyen szépségű nőkkel lehet, a személyisége pedig a kapcsolatainak a minőségét?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 07:09
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

aha, akkor hogyhogy nem látunk alacsony, vézna, rossz öltözködésű gyenge jellegű nem is jóképü egyedeket jó nőkkel?


az hogy vannak nagy darab férfias ogrék jo nokkel az más téma

2023. ápr. 18. 09:21
 12/33 anonim ***** válasza:

"nem mert nokent akk is lehetsz jóképű foszerrel ha csunya vagy"


De ha a férfi kinézete határozza meg, milyen nőkkel lehet, miért lenne egy jóképű férfi csúnya nővel?

2023. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
9%
#10 Soha egyetlen ronda férfit sem láttam nemhogy szép nővel, de még ronda nővel sem.
2023. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
10%
#12 Mert nekünk férfiaknak fontosabb a személyiség.
2023. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem te voltál az, aki tegnap lehúzta a sovány női testeket, hogy hogy néznek ki?
2023. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
60%
13. Több dagadt, ronda vállalkozót ismerek, akiknek szép arcú, vékony felesége van.
2023. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nyilván jó kinézettel lehet leginkább jó kinézetű nőhöz jutni, de ha valaki nagyon gazdag vagy nagyon lehengerlő kiállása és dumája van, felül tud bizonyos esetekben kerekedni egy nem annyira szerencsés külsőn is. A személyiség abszolút befolyásolja a kapcsolat minőségét, annyit hozzátennék, hogy van az a fajta személyiség, ami már abban meggátolja vagy legalábbis erősen akadályozza az illetőt gyakran, hogy kapcsolata legyen, főleg ha az előnytelen külsővel és egyéb előnytelen külső tényezőkkel is párosul (pl. igénytelenség, tenyérbemászó és tolakodó ismerkedési stílus, olyan pszichés betegségek, amik azt eredményezik, hogy nem képes az illető természetes módon kommunikálni másokkal vagy közösségi helyzetekben a többség által elfogadható módon ismerkedni, viselkedni, beszélgetni).


Nőknél is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy férfi több van, aki szexagyú és akinek egy patronra bárki megfelel, akinek lyuk van a lába között, mint nőben ugyanez a verzió. Komoly kapcsolatra azért nem fognak tömegesével a ronda, kövér nők adoniszokat kapni.

2023. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%

"#10 Soha egyetlen ronda férfit sem láttam nemhogy szép nővel, de még ronda nővel sem."


Nekem volt ronda barátom, pedig szép nő vagyok.

Az más kérdés, hogy semmit nem bánok jobban, mint azt, hogy azt az alakot beengedtem az életembe és a testembe, soha többé nem adtam esélyt még csak feleannyira rondának sem, valamint igyekeztem úgy megtaposni mentálisan a szakításkor, hogy elmenjen a kedve egy életre a barátnőzéstől, de ettől még megtörtént, hogy vele voltam egy ideig és láthattak minket egy csomóan az utcán példának.

2023. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
55%

"rossz öltözködésű gyenge jellegű"


Azért ne ess túlzásokba. Az igénytelenségen könnyen lehet javítani. A gyenge jellem.... Igen vicces gyerek vagy :D

Tudod, olyan elszáll igényűek a nők, hogy a jellem is számít.

2023. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%

"0%

#10 Soha egyetlen ronda férfit sem láttam nemhogy szép nővel, de még ronda nővel sem."


Ezen könnyű segíteni. Menj ki az utcára és nézz körül.

2023. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!