Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapvetően a férfi kinézete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően a férfi kinézete határozza meg, hogy milyen szépségű nőkkel lehet, a személyisége pedig a kapcsolatainak a minőségét?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 07:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
24%
#20 Félreértettél. Én a valóban ronda férfiakra gondolok, nem azokra, akiket ti nők rondának tartotok (a férfiak 90-95%-a).
2023. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
58%
Nő vagyok, és szerintem a férfiak kb. 10%-a kvaronda, 20%-a sima ronda, 30%-a közepes/semleges, 30%-a jóképű, 10%-a pedig egyenesen gyönyörű.
2023. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
26%

18

Még reklámozod hogy nincs lelked és mekkora lelketlen dögkeselyű vagy? Mondd nem akarsz eltűnni a föld alá? Azzal a 2vel együtt aki zöldet nyomott rád.


22

De persze nem felelne meg neked senki aki nem a felső 10%-odban van tudjuk. Pláne nem az átlagosnak nevezett 30% aki vszeg teljesen normális pasi.

2023. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
21%
#22 Most ezt mondod, de ha random férfiakról mutatnának neked képeket, akiket minősítened kell, a nagy többségükre azt mondanád, hogy átlag alatti.
2023. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
58%

23

Ahkgy neked sem felel meg senki, csakna top 10 nő 😏

2023. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%

1. Ha valóban random férfiakat mutatsz, olyan elrendezésben, ahogy az életben is előfordulnak, akkor az lesz az arány, amit írtam, mivel ezt az alapján mondom, ahogy látom őket az utcán, vagy ismerősök között. Ha nem össze-vissza mutogatsz mindenféle külsejűt, hanem kikukázol általad teljesen rendben lévőnek ítélt, de valójában totál szerencsétleneket, akkor még szép, hogy azt fogom mondani, hogy átlag alattiak.

2. Még ha úgy is lenne, ahogy írod, akkor mi van? Mégis mit csináljak? :D

Őszintén szólva nem érdekel a problémátok és soha eszem ágában sincs segíteni rajtatok. Soha nem engedném, hogy hozzám nyúljon egy olyan, akit én átlag alattinak tartok, soha nem fogok energiát fektetni abba, hogy jobb legyen egy ilyennek, még pár jótanács erejéig sem. És más nőt is pont ugyanerre bíztatok, és ha azt látom, hogy kérdéses szituációban van, akkor megpróbálom meggyőzni, hogy egyáltalán ne adjon esélyt, ha nem tartja vonzónak a pasit, és barátilag se próbáljon segíteni.

Hogy miért van ez így? Azért, mert régebben próbáltam segíteni. Ha anonim módon, általánosan, legjobb tudásom szerint adtam őszintén tanácsokat, azt lesz.arták jobb esetben, rosszabb esetben meg még még az én kva anyámat. Ha hagytam, hogy kifejezetten velem felvegyék a kapcsolatot, és adtam esélyt hosszabb beszélgetéseknek, és úgy próbáltam személyre szabottan tanácsokat adni, akkor meg kiderült, hogy részükről kizárólag az lenne a segítség, ha minimum széttenném nekik a lábam, de inkább össze is jönnék velük. Pedig az első pillanatban megmondtam, hogy erről szó sem lehet, nem romantikus célú ismerkedés lesz a dologból, hanem csak segíteni próbálok emberbaráti jószándékból, ahogy ŐK KÉRTÉK. Mindegyik azt mondta, hogy persze-persze, érti, és ehhez fogja tartani magát. Mind hazudott.

2023. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

a csavar ott van a történetben, hogy a hímneműek jelentős rész egy nő számára LÁTHATATLAN mint férfi


szóval csak a jobbfajta egyedek kerülnek egyáltalán férfiszámba és azon belül van ez a százalékos felosztás

2023. ápr. 18. 20:22
 28/33 anonim ***** válasza:

27


Na meg a nagy lófszt.

Vicces, hogy ennyire hülyének akarsz nézni. Mintha nem is ember lennék, hanem valami háziállat. Azt hiszed, hogy ha értékelem magamban a férfiakat az utcán, akkor nem veszem észre pontosan, hogy kik a hímek? :D Hogy néz ez ki, ki vannak takarva, mint a karácsonyi Black Mirror részben? Vagy olyan h.ülye vagyok, hogy nem detektálja az agyam őket?

Rohadtul az ÖSSZES férfira értettem a %-os felosztást.


Amúgy még mindig áll a szokásos kérdésem: Mi értelme ezt egyáltalán fejtegetni? Úgysem fog változni semmi. Nem fogunk leállni olyannal, akivel nem akarunk, hiába mutogattok, és szövögetitek az elméleteket, hiába vádaskodtok. Engem az sem érdekelne, ha valóban bizonyítanád, hogy milyen sanyarú sorsotok van, úgysem tudok ellen tenni semmit, és nem is akarok.

2023. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

nekem sem fáj hogy a nők állítólag nincsenek annyira jól megfizetve minta férfiak...mindenki előtt nyitva áll a lehetőség, harcolja ki magának amit tud


csak a nők sokszor abból indulnak ki hogy amiért bizonyos dolgok járnak nekik az életben, akkor a pénz is?

2023. ápr. 18. 22:35
 30/33 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb helyen meg vannak fizetve a nők, pláne fejlett országokban.

Én is jól keresek, és pont ugyanannyit, mint a férfi kollégáim. És igen, jár nekem ez a pénz, mert ugyanannyit teszek érte, mint ők.

2023. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!