Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem vették el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem vették el senki szüzességét, ez mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés
Tehát olyanokra értem, akik együtt voltak nőkkel, de egyikük sem volt soha szűz.
2023. ápr. 19. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem zavar
2023. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Az zavar, hogy volt szűz barátnőm, de nem volt hajlandó lefeküdni velem, mert ő nem r*banc. Annyira, hogy aztán simán megcsalt egy buliban megismert sráccal. Ez ám az erkölcs. Azt tanácsolom minden fiatal fiúnak, hogy ne legyenek türelmesek a barátnőjükkel, mert még ők lesznek kiröhögve érte.
2023. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezeken a kérdéseken látszik, hogy úgy átlagosan a férfiaknak nincsen igazi problémájuk:)
2023. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Ugyanazt tudom mondani mint a második csak kicsit másképp.

Nekem volt sajnos szűz barátnőm, megtörtént az első pár szex, utána pár hétre rá megcsalt.


Én azt tudom üzenni a fiúknak, hogy szűz lánnyal NE tervezzenek hosszútávra, ne legyen nagy a szerelem, ne hagyjátok magatokat az érzelmeknek, mert iszonyat nagyot fogtok koppanni, szánom és bánom, hogy valaha voltam szűz lánnyal, bárcsak kitörölhetném az emlékeimből, eléggé fájt a megcsalás része.

2023. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a nyitókérdést, miért zavarna?
2023. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Beszállok harmadiknak a szűzkerülők közé…2 év után megakarta tudni milyen mással is…
2023. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Én meg voltam szűzzel és nem tudtam elvenni a szüzességét. Fizikailag. Toltam, és nem csúszott be. Mintha fal lenne. Napokig próbáltuk. Mondanám, hogy megszégyenültem férfiasságomban, de aztán visszamentem a jó öreg nem szüzekhez, és hirtelen a következő évben megdugtam hármat is. Mit lehet erre mondani? Azóta se tudtam helyretenni magamban. Annyi, hogy ha megdugtam volna, akkor jobb lenne, így meg nem jó.
2023. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

6

Ilyen nekem is volt, csak sraccal. Úgyhogy emiatt kerülöm a szűz és kapcsolattal még soha nem rendelkező pasikat.


24N

2023. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Semennyire.


Egy ido utan massal is akar dugni a nemreg meg szuz lany.


Egyik cimboram asszonyat 4-en dugtak meg, mielott megismerte, a csaj nem keres mar kalandot, huseges tipus.

2023. ápr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Istenem. A szüzességnek semmi köze az emberek SZEMÉLYISÉGÉHEZ! Nem azért lettetek megcsalva, mert azok az emberek egyszer voltak szüzek is.
2023. ápr. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!