Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézitek a másik embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézitek a másik embert az utcán? Nem gondoljátok hogy ez zavarhatja az illetőt?

Figyelt kérdés
akár ha egy pár pillanatra is vagy ha jobban megnéztek valakit miért teszitek? kort is írjatok érdekel hogy milyen korban ki mit mond
2015. márc. 17. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Én pont nem csinálok ilyet...
2015. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem gondolod, hogy ez egy kicsit beteges? Súlyos önbizalomhiányról árulkodik. 20/F
2015. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem érdekel zavarja-e. A szemem azért van, hogy nézzek. Nem járthatok olyan szemellenzővel (vagy hogyishíjják), mint a lovak. Nem nézhetek, csak tárgyakat. Embereket nézek, akit ismerek annak köszönök.Egyesket csak az öltözékük miatt nézek meg van akinek a járása tűnik szembe van akinek a gesztusai. Röhögök mindegyiken. A csajokat különösképpen megnézem. Igen, a mellüket vagy a combjukat és ki*@szottul perverz dolgokat gondolok. Ha valaki felvesz egy alig-ruhát, amiből a tőgye 3/4-e kivan, az ne reklamáljon, ha meg is nézik (különben miért vett volna fel olyan ruhát) ... ha meg nem tetszik, hogy megnézik, akkor meg öltözzön fel rendesen!
2015. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

én átlagosan öltözök fel nem rakok ki semmit akkor is megnéznek vagy néznek és szerintem ez zavaró mit szólnátok ha belebámulnák az arcotokba? nem zavarna?

(és a testalkatom is átlagos)

2015. márc. 17. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Mert az ember alapjáraton úgy van kódolva, hogy ami felkelti a figyelmét, arra ránéz, esetleg hosszabb ideig is nézi.

Mert pl: - amit lát, tetszik neki, emiatt szívesen nézegeti tovább. Legyen szó akármiről vagy akárkiről.

- amit lát, nem tetszik neki, egyenesen csúnya, bizarr, vagy éppen nem tudja hová tenni, értelmezni, szóval tovább nézi. Van a mi már annyira csúnya az embernek, hogy azért nézi sokáig, mert csúnya, idétlen, stb.


Ez a valós két ok, ami miatt az ember hajlamos nézni. :D Ezt azt hiszem kortól függetlenül kijelenthetem.


25N

2015. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor lehet csúnya vagyok vagy idétlenül nézek ki? :S
2015. márc. 17. 09:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem csinálok ilyet, tisztában vagyok vele, hogy ez sok embert zavar, mint pl. engem is. Ha esetleg mégis megnézek valakit, azt azért teszem, mert nagyon hasonlít egy adott személyre...
2015. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
szerintem inkább az a zavaró, hogy az embereknek hiába nézel a szemébe, ők direkt elnéznek másfelé...
2015. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
minek néznél valaki szemébe akit nem is ismersz? Nem szeretem az ilyen idegen bizalmaskodó embereket nekem már az is sok ha nézegetnek ki tudok akadni tőle
2015. márc. 17. 09:21
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem, én alapjáraton írtam amit írtam, nem személyeskedve. :) Ergo ha rád néznek, annak oka van, valamit látnak rajtad, ami megfogja a tekintetüket, és rajtad ragad a szemük... Így értettem én ezt... Két példa:


Egy példa pl a pozitívra: mentem a járdán, jött velem szemben 2 pasi. Amelyik közelebb volt hozzám, jó mélyen a szemembe nézett, ahogy elsétáltak mellettem. Pár lépés után csak annyit hallottam, hogy mondta a másiknak, hogy láttad a csaj szemét? Tök szép volt... Na ő pl ezért nézett bele az arcomba kb fél méterről.. :D Ezt én úgy fogtam fel, hogy egy pozitív bók, ami bár nem szemtől szemben mondták, de jól esett, és feldobta a napom.


Negatív példa: egy kisebb balesetben kiszakadt a lábam szárán a nadrágom. Ahogy bicegtem haza, minden második ember nézte a kb 2-3 cm hosszúságú hasadást a nadrágomon. Alig vártam hogy hazaérjek, nem volt éppen kellemes.. Na ott pl ezért ragadt rajtam a szemük, mert gáz volt... :D


5ös voltam. :D

2015. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!