Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy minden évben új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy minden évben új ruhákat szeretnék venni? Tényleg én vagyok "beteg" és többi nő nem évente vesz magának új ruhát hanem 2-5 évente?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Baj, mert a ruhagyártás is szennyezi a környezetet. Semmi szükség arra, hogy kidobj jó állapotú ruhákat.
2023. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

A ruháim eloszlása kb:


5 vagy több éves: 60%

1-5 év között: 30%

1 évnél frissebb: 10%

2023. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem dobok ki semmit, csak újat veszek
2023. ápr. 21. 19:12
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj, csak az én exem mondjuk annyit vett, hogy már nem fért el a szekrényébe, és az enyémbe kezdett pakolni.

Emellett pedig nézte fb-on az ismerőseit, és irigy volt rájuk, hogy külföldön nyaralnak. Az eszébe se jutott, hogy ha nem ruhára költené a pénzét, neki is lenne pénze repjegyre.

2023. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
3. Akkor pedig hoarder vagy, aki felhalmoz egy csomó felesleges kacatot, köztük olyan ruhákat, amiket már évek óta nem vett fel és soha nem is fog. Semmi sem jó, látod?
2023. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha a te penzedrol van szó, külön kasza, akkor azt csinálsz amit akarsz.
2023. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ, hogy milyen ruhákat veszel. Az ilyen tömeggyártott butikos/h&m típusú ruhákat egészen konkrétan ilyen vásárlási szokásokra gyártják. Ha pár évesnél régibb, az már messziről meglátszik rajta, mert kopik a színe és az anyaga, tágul, könnyen szakad, lassan lerohad rólad, stb. (bár sok ilyet látok, szval az emberek nagy részét nem zavarja, vagy fel sem tűnik nekik)


Ha drágább, de tartósabb ruhákat veszel, azok elállnak tovább is, és nem látszik rajtuk, hogy régiek, és így kevésbé indokolt újakat venni...


De végül is baromira mindegy, hogy mikor veszel ruhákat a saját pénzeden. Nagyon dologtalan, felesleges ember az, aki emiatt kiakad valakire. Nehogy már aköré építsd az életed, hogy Aranka a munkahelyedről azt mondja, hogy "huuuuuu hát szerintem nagyon hülyék azok a nők akik gyakran vesznek ruhát!!!!!"

2023. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Évente???? Én havonta veszek ezt-azt.
2023. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam csak ha muszáj. Utálok vásárolni, de ha egyszer minden elszakad vagy kinövöm, venni kell.

Ha megyek is vásárolni, kevés ruhat veszek. Azért évente van valami új általában

2023. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben veszek valamit,de el is hordom.Vannak 7-8 éves ruháim.Igaz én egyszerre egy két darabot veszek,ilyen szezonkénti vásarlást nem tudnék csinálni és felesleges is,amikor semmi baja a többi ruhámnak.Amig nem az éhen halás fenyeget,addig szerintem nincs baj.
2023. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!