Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnenk eskuvot de a beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nori25 kérdése:

Szeretnenk eskuvot de a beteg apja miatt ugy erzem elmarad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig vartunk hatha jobb lesz de nem.most pedig tele vagyok ketsegel h kene gondolkoznom ha le akarja mondani hagyam?

2016. ápr. 22. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Miért kell egy esküvőt lemondani emiatt? Ha nem ágyhoz kötött, és szállítható állapotban van, akkor rövid időre az apa ott tud lenni a nagy napon!

Ez a ti napotok, nem másé! Akkor szervezzetek kisebb esküvőt!

Mindent meg lehet oldani, ha akarja az ember.

2016. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy függ össze a kettő. Még a haláleset igen, de nem egy betegség. Attól, hogy valaki hosszan tartó beteg a családban, nem áll meg az élet. Akkor unoka se szülessen, mert a nagyi rákos vagy mi? Be kell őt is vonni, amennyire lehet. Gondoskodni kell a segítőről is.
2016. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En tudom h nem all meg az elet de anyira a szivere veszi az apukaja betegseget h masra nem gondol mintha minden megszunne korulotte en tudom h fajo dolog ezert nem merek rakerdezni se h most akkor milegyen.most akartuk lefoglalni zenet es kifut
2016. ápr. 22. 21:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Es kifutunk az idobol
2016. ápr. 22. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha beteg lenne az apám akkor előrébb hoznám az esküvőt, hogy még biztosan láthassa a lányát férjhez menni.
2016. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Te a vőlegény vagy a menyasszony?

Nálunk a mamám volt kórházban, mikor unokanővérem esküvője volt (közös nagymama), illetve a nagyapánk előtte 3 hónappal halt meg. Nekünk a szülők azt mondták, hogy ők is örülnek ha az unkáknak/gyerekeknek zajlik az életük.

Most lesz esküvőm, ha apukám beteg lenne és én visszamondanám, egy világ dőlne össze benne és nagyon csalódott lenne. Az okoz nekik nagyobb örömöt ha boldogságot látnak maguk körül, nem az ha lemondunk mindenről ami az élet természetes része.

2016. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi nem halasztottunk esküvőt, pedig édesapám nem beteg volt (már), hanem meghalt...

Halála után 5 hónappal megtartottuk az esküvőt. Bolt már foglalás, dátum, helyszin, zenészek, minden előre kifizetve...

Fájt, hogy nem volt velünk, de szerintem ő is azt akarta volna, hogy boldogan lásson...szerette nagyon a férjemet...


Tudom egyébként miről beszélsz...az eljegyzésünk az ágybakerülésének idején volt...sokat gondolkodtam azon, hogy ezek után, vagy mellett én lehetek-e boldog. És: IGEN...

Attól még szerettem. de az élet nem áll meg. És ha még 5-6 évig beteg lesz? :-S


Gondoljatok magatokra is!

2016. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha van egy icipici együttérzés és tisztelet benned iránta és az apja iránt, akkor nem nyaggatod. Szeretetről már nem is beszélve, mert ha ilyen helyzetben is csak az esküvőd érdekel kizárólag, akkor azt hiszem ez esetben nem is nagyon beszélhetünk az utóbbiról.
2016. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

"Es kifutunk az idobol"


Mégis miylen időből futsz ki de komolyan?? Biztos nem lehetsz több 25-nél, még előtted az élet. Mit számít az a pár hét vagy hónap csúszás?

2016. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos lenne tudni azt is, hogy milyen betegsége van. Ágyhoz van kötve, magánál van, részt tudna venni a szertartáson? Ha az én anyukám vagy apukám lenne beteg nekem se lenne kedvem lakodalmat tartani. Egy szűk körű polgári szertartást választanék vacsival hogy még mindenképp részt tudjon venni. Ilyen esetben a nagy banzájról lemondanék. Akkor is ha a párom szüleiről lenne szó.
2016. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!