Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik hazudnak miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hazudnak miért vannak felháborodva, ha nem hisznek nekik?

Figyelt kérdés

2. olyan személlyel találkozom aki hazudik es o van felhaborodva azon, hogy nem hiszek neki. Azzal ervelnek, hogy agonizalok es bele latok dolgokat abba amiben nincs semmi vagy hisztis vagyok stb. Exem is pl megcsalt majd mikor mondtam, hogy ez vagy az gyanús kiakadt mit képzelek miert nem hiszek benne stb stb majd ket évvel kesobb elmondta ja amugy igen akkor megcsaltalak igen akkor jol lattad, majd kovetkezo percben szememre vetette mennyire nem normális dolog hogy nem hittem neki😂 es sajnos most egy ugyanolyan kamussal talalkoztam aki szinten 100% bizonyítékkal hazudik es kb kiosztott, hogy mit nehezitem az eletet.

A kerdes akik hazudoznak miert nekik all feljebb? Ti mit godnoltok iylenkor? Siman elhiszik hogy a masik a bolond, gyanakvo, hisztis es nem ok korrektek. Mi lehet emogott? En ha hazudnek nem gondolnam azt, hogy a masik bolond amirt nem hisz nekem. Olyan mintha o azt gondolna attol, hogy nem igaz nekem kotelessegem elhinni es beteg vagyok ha az alvalosagot megkerdojelezrm.


2023. ápr. 22. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen perc időmet nem pazarlom ilyenekre. A hazugságot km-ekről kiszúrom, ráhagyom az illetőre-de mint ember megszüntem számára, komolytalanná válik a szememben.
2023. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1, irigyellek, ezt nekem is meg kellene tanulnom
2023. ápr. 22. 11:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Marmint azonnal hagyni az ilyen embert..
2023. ápr. 22. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma dobtam ilyen pasit, még csak 1 hónapja randizgattunk, de éreztem, hogy valami bűzlik, mindig megérzem az ilyet. Aztán mikor rájöttem, hogy mással is kavar és szembesítettem vele, természetesen jött a hárítás, hogy már amúgy is ki akartam dobni, csak kifogást kerestem hozzá. Azt kell megértened, hogy ezek mentális beteg emberek, a hazugság, sunyiskodás a lételemük, és nem érdeklik, kit bántanak meg. Csak magukkal foglalkoznak.
2023. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, ennek titokban meg noje is volt, de allandoan kamuzott, hogy mennyire elfoglalt neki egy perce nincs szabad😅

Az is gyanus, hogy valoszinuleg addig volt akativ, tarsalgo amig a noje elutazott nem volt a kozelben. Talalozni kb csak keso ejszaka akart 😂 aztan felhaborodott, hogy elmondtam neki ugy latom nem akar velem talalozni es nincs ideje ram.. teljesen kioszott, hogy mit kelzelgek. Kozben meg latom masik paltformon, hogy allandoan a csajjal es haverjaival log …

2023. ápr. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!